קבוצת ביטוח

צור קשר

קבוצת ביטוח

ביטוח אשראי
עם גור קבוצה לביטוח

ביטוח האשראי משמש לניהול סיכונים באמצעות יצירת מנגנון פיצוי לארגונים המשווקים פתרונות אשראי ללקוחותיהם. הכיסוי הביטוחי מגן מפני סיטואציות שונות, ביניהן:

ביטוח אשראי גיוס משקיעים

מהו ביטוח ביטוח אשראי?

ביטוח האשראי משמש לניהול סיכונים באמצעות יצירת מנגנון פיצוי לארגונים המשווקים פתרונות אשראי ללקוחותיהם. הכיסוי הביטוחי מגן מפני סיטואציות שונות, ביניהן:

  • פשיטת רגל של הקונה – במקרה שמדובר בחברה. קונה פרטי מוגדר כחדל פירעון כאשר אינו עומד בתשלומיו.
  • הסדר נושים פורמלי
  • מצוקה כלכלית של הרוכש, המובילה להפסקת תשלומים הנמשכת בין ארבעה חודשים לחצי שנה. (זאת אם הקונה לא הגיש בקשת חדלות פירעון או מוכר כחדל פירעון).
  • אירוע פוליטי שהוביל לאי־תשלום, כמו: הגבלות מט"ח ורגולציה המונעת תשלום, מלחמה, חרם, שמיטת חובות ואירועים נוספים.

למה לרכוש ביטוח אשראי?

הגנה על נכסי המאזן

מתן פתרונות אשראי מעניק לכל חברה עסקית יתרון משמעותי, משום שהיא פותחת בפניו אפשרות לשווק שירותי ומוצרים בישראל ובפועל בתנאי אשראי מועדפים. עם זאת, מדובר בסיכון שכל חברה נושאת על עצמה, במודל אשראי המבוסס על אמון. לכן, יש לגדר סיכון זה כדי לא לפגוע בתזרים המזומנים השוטף ורווחיות החברה.

חשוב לנהל סיכונים באופן אחראי באמצעות כיסוי ביטוחי, בדומה להגנה על נכסים מאזניים אחרים באמצעות פוליסות ביטוח עסק כנגד: הצפות, אש, נזקי רכוש, מבנים, קווי ייצור ונכסים נוספים.

צמיחה עסקית ותמיכה למערך המכירות

רכישת פוליסת ביטוח אשראי מעניקה לארגון אפשרות להרחיב את מתן האשראי ללקוחות נוספים בישראל וברחבי תבל, תוך התמקדות בצמיחה והתרחבות. כל זאת כאשר הסיכון הנלווה למתן אשראי מגודר היטב באמצעות מנגנון שיפוי.

ניהול אשראי המבוסס על מידע זמין על לקוחות הארגון

חברות ביטוח האשראי מנהלות את נתוני האשראי באופן סיסטמתי, באמצעות בניית מאגרי מידע שונים על לקוחות המנהלים אשראי, העומדים לרשות הארגון המבוטח. כך, הארגון יכול לצמוח בבטחה, למרות האתגרים הנלווים למתן אשראי ללקוח.

פעולות ניהול האשראי עוברות מאחריותו של הארגון לאחריותה של חברת הביטוח, וכך הארגון יכול להתמקד בהתפתחותו.

סוגיות מימון

כאשר הארגון המבוטח פונה לקבלת מימון חיצוני, הוא יכול לזכות לתנאים משופרים בזכות ניהול סיכונים שקול. מעורבותה של חברת הביטוח בקבלת החלטות האשראי ממחיש למוסדות הממנים את שיטת הניהול האחראית של המחלקה הפיננסית בארגון.

ביטוח אשראי בקבוצת גור

רכישת פוליסת ביטוח אשראי בקבוצת גור מלווה בשירות של 360 מעלות הכולל ליווי והדרכה. כל זאת בהתבסס על הידע והניסיון שהצטבר בה עם השנים בתחום זה, לרבות הפעילות והממשקים הנוגעים לבניית הפוליסה המותאמת לארגון.

  • תהליך בניית הפוליסה והמבנה הביטוחי המתאים לארגון מתבצע תוך אפיון צורכי החברה וניתוח הסיכונים התפעוליים שעימם יתמודד הארגון. חברת הביטוח מאתרת את הפתרונות המתאימים תוך מזעור הפעולות הלוגיסטיות הנדרשות לצורך מתן אשראי ללקוחות הארגון המבוטח.
  • קבוצת גור מלווה את ההתקשרות עם חברת הביטוח, מקימה את הפוליסה ומטמיעה את התוכנית המעודכנת בחברה.
  • לאורך שנות חייה של פוליסת ניהול האשראי,  קבוצת גור מנהלת ומתפעלת אותה באופן שוטף.
  • במקרה של תביעה או חובות בעייתיים של לקוחות, קבוצת גור מלווה את הארגון בתהליך מתחילתו ועד סופו.
  • בהתאם לכיסוי הביטוחי לאשראי נבנים פתרונות מימון שונים ללקוחות הארגון.

 

ביטוח אשראי גיוס משקיעים

לסיכום, ביטוחי אשראי מעניקים לעסק שכבה נוספת של גידול סיכונים, ומקלים על הארגון המבוטח לקבל אף הוא מימון בתנאים משופרים על ידי הבנק וגופים חוץ־בנקאיים, בזכות הכיסוי הביטוחי.

רוצים להבין עוד על סוגי הביטוח השונים?
הנה כמה סרטונים קצרצרים שיעשו לכם סדר