קבוצת ביטוח

צור קשר

קבוצת ביטוח

יעדים המחייבים ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו מוצר הכרחי על מנת להבטיח לכם טיול בטוח וגם שקט. כגודל החווייה של הטיול שלכם, כך גם גודל האסונות הפוטנציאליים ולכן יש להערך בהתאם.

כמובן שלטייל בעולם זו חוויה מאין כמוה, ולכמה מאיתנו זוהי החוויה האולטימטיבית והזדמנות יוצאת דופן לבקר במקומות שמעט אנשים חולמים עליהם.

יחד עם זאת, היעדים האקזוטיים ביותר נמצאים דווקא במדינות עולם שלישי שהסכנות בהן רבות מאד למטייל הממוצע ורבים מאתרים אלו נמצאים באזורים נידחים בטבע אשר הסיכון בהם אף יותר גדול.

לעיתים קרובות אנו שומעים על תרמילאים שנפלו קורבן לתאונות בלתי צפויות במדינות אלו ולעיתים אף נהרגו בהן.

הביטחון האידיאלי ביותר שיכול להיות למטייל באזורים אלו הוא ביטוח נסיעות לחו"ל עם כיסוי מיוחד למקרים חריגים במסעות מסוגים אלו.

הנה כמה יעדים בחול המחייבים ביטוח נסיעות:

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

דרום אמריקה הייתה מאז ומתמיד יעד אטרקטיבי לחיילים משוחררים שרוצים לטייל בטבע הפראי  ולחוות הרפתקת טיול תרמילים לאחר השירות הצבאי.

זהו טיול בעל אופי שונה מאד מאשר זוג נשוי עם ילדים המעוניין לנפוש בקלאב בכרתים.

הסכנות האורבות למטיילים בדרום אמריקה גדולות בהרבה ולכן גם הביטוח צריך לכלול בתוכו כיסויים למקרים חריגים בטיולים מסוג זה.

נתחיל מביטוח רפואי למטייל בדרום אמריקה. זהו אולי הכיסוי החשוב ביותר בפוליסת ביטוח לתרמילאים ומכסה את המבוטח לכל מקרה

חירום רפואי. היות ושירותי החירום והרפואה בדרום אמריקה הן לא מהמתקדמות בעולם, כאשר תאונה תתרחש, המטייל יישאר ללא תגובה

מהירה ומצבו יחמיר! לכן פוליסת ביטוח לטיול בדרום אמריקה צריכה לכלול את כל התרחישים האפשריים להם יינתן מענה מהיר

במקרה חירום. הנה כמה יעדים בדרום אמריקה המחייבים ביטוח:

 1. מאצ'ו פיצ'ו פרו – בהיותה האטרקציה המובילה למטיילים בפרו בפרט ובדרום אמריקה בכלל, מאצ'ו פיצ'ו נחשב ליעד מועדף על מטיילי תרמילים וחיילים משוחררים המחפשים את הריגוש שבטיפוס לפסגה בהרי האנדים עליה יושבת העיר העתיקה של שבט האינקה. אך מאצ'ו פיצ'ו טומנת בחובה גם סכנות למטיילים, לא פעם שינויים קיצוניים במזג האוויר גרמו לשיטפונות ומפולות בוץ שהשאירו מטיילים תקועים על הפסגה הזו ללא כל דרך לחזור חזרה אלא באמצעות חילוץ. לכן פינוי אווירי מהיר הכלול בפוליסת ביטוח לתרמילאים יכול בהחלט לעזור משמעותית במקרים אלו.
 2. מדבר המלח בבוליביה – ביקור במדבר המלח של בוליביה הינו בלתי נשכח ונופיו האינסופיים מהווים מוקד משיכה לתרמילאים ישראלים הפוקדים אותו ונהנים מנופי משטחי המלח שלו כאטרקציה שאי אפשר לפספס. למרות שיש שבילים מסומנים לטיולי ג'יפים באזור זה, לנהגים המקומיים יש נטייה לנהיגה פרועה במשטחי המלח הפתוחים של מדבר זה והתוצאה היא עשרות תאונות שחלקן הסתיימו במקרי מוות של תיירים ותרמילאים. פינוי רפואי אווירי הכולל צוות רפואי יכול להיות יעיל מאד במצבים מסוג זה במיוחד לאור העובדה שלמקומיים אין הרבה ניסיון במתן עזרה ראשונה לנפגעי תאונות בחלק זה של העולם.

ביטוח נסיעות למזרח הרחוק

המזרח הרחוק הינו תמהיל של נופים קסומים ומרהיבים, עמקים יפיפיים, חופים מדהימים והרים גבוהים.

אפשר לומר בביטחון כי המזרח הרחוק הינו אטרקציה לצעירים ולמבוגרים גם יחד ויש בו הרבה מהכל. ויחד עם זאת המדינות המרכיבות

את המזרח הרחוק נחשבות למדינות מתפתחות וחסרות את האמצעים המתקדמים שיש לנו לטיפול במשברים, במידה ואלו עלולים לקרות.

רבות ממדינות אלו מהוות סיכון למטיילים עד כי משרד החוץ הוציא אזהרות מסע לכמה מהן. לתרמילאים ישראלים הפוקדים אזורי אטרקציה

במזרח הרחוק, יש צורך בפוליסת ביטוח מקיפה שתיתן מענה לכל אותם מצבי חירום אליהם ניתן, לעיתים בקלות , להיקלע אליהם.

הנה כמה יעדים במזרח הרחוק המחייבים ביטוח נסיעות לחו"ל:

 1. חבל קשמיר בהודו – בהיותו אחד מחבלי הארץ היפים ביותר בעולם, חבל קשמיר מציע מגוון רחב של נופים מדהימים שלראותם זוהי חוויה של פעם בחיים. אך כמו יופיו, כך גם הבעייתיות שבטיול אליו. חבל קשמיר נמצא בלב הסכסוך בין הודו לפקיסטן ונחשב עד היום לאחד מהאזורים הכי נפיצים והכי לא יציבים בעולם. האוכלוסייה המקומית חלוקה בהתייחסות לתרמילאים ישראלים, בעוד שחלקם אדיבים לתרמילאים, אחרים הינם מוסלמים קיצוניים. כל נסיעה לחבל ארץ זה מחייבת פוליסת ביטוח נסיעות עם כיסוי מקסימאלי שייתן מענה לכל מקרה חירום אפשרי והאפשרות לתת מענה מהיר ביותר.
 2. נפאל ורכס האנפורנה – לכל חובבי טיפוס ההרים, נפאל כבר מזמן ידועה כגביע הקדוש ומוקד עלייה לרגל למאות מטפסי הרים ותרמילאים הרוצים לחוות את הריגוש שבטיפוס לרכס זה של הרי ההימלאיה. אך זהו גם אחד האזורים הכי מסוכנים בעולם לטייל בהם וידוע גם במזג האוויר הקיצוני והבלתי צפוי הפוקד אותו. רק לפני 3 שנים התרחש אסון שגבה את חייהם של 4 תרמילאים ישראלים. פוליסת ביטוח למטיילים באזור זה הינה חיונית ואף הכרחית ביותר.

איזה כיסוי נותנת פוליסת ביטוח תרמילאים?

 1. איתור וחילוץ המבוטח מאזור האסון והטסתו לקבלת טיפול.
 2. כיסוי הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז.
 3. כיסוי עלות תרופות שעלותן היא פי כמה מהעלות בארץ.
 4. טיפול שיניים בחו"ל.
 5. עלויות אשפוז המבוטח בחו"ל.
 6. הטסת מלווה למקום אשפוז המבוטח בחו"ל.
 7. הוצאות לינה בחו"ל.
 8. כיסוי לפינוי יבשתי, פינוי אווירי, פנוי ימי מהמדינה בה נמצא המבוטח.
 9. הטסה רפואית.
 10. העברת גופה לארץ במקרה של אסון.
יעדים המחייבים ביטוח נסיעות