כסף, כסף, כסף, יש האומרים (ולא מעט מהם) שהוא מסובב את העולם ועל פיו יישק דבר בין אם אתם נמנים על חסידי האמרה ובין אם לאו, וודאי תסכימו עמנו כי כסף משחק תפקיד חשוב ומשמעותי בחיינו. יועצי מס מקצועיים, הם גורמים מקצועיים אשר בסופו של דבר אחראיים פעמים רבות לכסף שלנו, תפקידם להתנהל מול הרשויות, לייעץ לנו, ללוות אותנו ולפקח על האופן בו הכסף וההתנהלות הכלכלית מתבצעת. על כן, ביטוח אחריות מקצועית ליועצי מס, הינו מוצר ביטוחי שהוא בגדר חובה, עבור יועצי המס.

הגנה משפטית לאורך הדרך – ביטוח אחריות מקצועית ליועצי מס

ביטוח אחריות מקצועית ליועצי מס, הינו נגזרת מורחבת ויסודית של ביטוח עסק סטנדרטי, הביטוח מכיל סעיפים ייעודיים אשר עוסקים בתחום ייעוץ מס ונוגעים באופן ישיר לתחום העיסוק של יועצי המס המקצועיים. מדובר בביטוח אחריות מקצועית המספק הגנה, במקרים של תביעה משפטית מצד לקוח או גורם צד ג' מטעמו, אשר חשו כי זכויותיו הופרו או כח נעשה לו עוול או נזק כלשהו בהתנהלות מול יועץ המס.

תביעות על רקע זה עשומות להיות תביעות הון עתק, במקרה בו מדובר בתביעה של חברה גלובאלית גדולה או בסיכום של מספר שנים, ופסיקה משפטית כנגד יועץ מס שכזה עשוייה להיות הרסנית עבור כל יועץ מס ופעילותו העסקית השוטפת. התנהלות בבית הדין משמעה ימים ושעות רבות, בהן בעל המקצוע אינו עובד וגם כאשר שעותיו בידו והוא יכול לעבוד, ליבו ומוחו נתונים להתנהלות ההגנה המשפטית. ביטוח אחריות מקצועית ליועצי מס, נועד על מנת לספק לך – יועץ המס, את ההגנה הרוחבית, האיכותית והמלאה הנדרשת עבורך, בקרות אירוע ביטוחי שכזה.

הביטוח יידאג להוצאות ההגנה המשפטית, הוצאות בגין אובדן ימי עבודה, הוצאות תביעה נוספות, הוצאות פסיקת בעת המשפט, ועוד ועוד כלל ההוצאות הכרוכות בתביעה המוגשת כנגדך. אנחנו מבינים שהנך יועץ מס מנוסה ומקצועי, אך טעויות קורות גם לאנשי המקצוע הטובים והראשונים במעלה, ואנו לא צריכים לספר לך שכאשר מדובר בכסף, אנשים נוטים להיות מאוד מאוד אמוציונאליים, ובמידה ומי מלקוחותייך יחוש כי נעשה לו עוול, הוא מיד יימהר לתבוע אותך בגין רשלנות מקצועית.

אנו עדים לא אחת למקרים בהם פספוס של שורה קטנטנה, חשבונית שאבדה, חישוב שהתפקשש או כל תקלה מזערית אחרת, עשויים להוביל לנזק כלכלי רב, ובעקבותיו פנייה של הלקוח לערכאה משפטית בגין השבת הכספים בתוספת ריביות ודמי פיצויים, כל זה עשויים להסתכם בסכומים גבוהים ביותר ולמוטט לחלוטין את העסק שלך כיועץ מס.

ביטוח משרד – הבדלים חשובים

חשוב להדגיש כי ביטוח משרד אינו כולל כלל ועיקר את הסעיפים היחודיים הנדרשים על מנת לספק הגנה איכותית ומלאה במקרה של תביעה משפטית בגין נזק כספי שכזה וכי עליכם לדאוג כי יש בידיכם פוליסת ביטוח מקצועי להנדסאים, תקפה ומפורטת בהתאם לפעילותכן השוטפת, היקף ומגוון קהל לקוחותיכם.

ביטוח אחריות מקצועית יועצי מס במיוחד

0 / 5. 0