אמנון גור
מנכ׳׳ל, מנהל מחלקת מוסדות פיננסים

ביטוח אחריות מקצועית מספק עבור אנשי מקצוע בתחומים מגוונים כגון – רפואה, נדל”ן, עריכת דין, ביטוח, פיננסים וראיית חשבון, הנדסה, מחשוב, ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי וייעוץ ארגוני, ברוקרים ועוד, את הכיסוי הביטוחי אשר יעניק להם שקט מקצועי הנדרש להם למען מילוי תפקידם ללא “רעשי רקע”.

תביעה משפטית הנוגעות לאחריות מקצועית של בעלי מקצוע חופשיים היא נטל מכביד ביותר ועשויה להגרר תקופת זמן ממושכת ולהביא עימה שלל הוצאות בלתי צפויות ושאינן רצויות כגון הוצאות משפטיות, הפסד ימי עבודה, הוצאות שיקום מוניטין, וכמובן עלויות במקרה של פסיקת פיצויים מטעם בית המשפט, עלויות העשויות להגיע לסכומים אסטרונומיים ולאורך שנים רבות, המשמעות המיידית והבלתי נמנעת כעמעט במקרה זה היא התרסקות טוטאלית עסקית ופיננסית ולעיתים גם של אלמנטים נוספים בחייו של איש המקצוע, הן אישיים והן חברתיים שכן זה לצערנו בלתי נמנע.

על כן, במידה והנכם אנשי מקצוע המספקים מוצרים, שירותים או ייעוץ ובמסגרת עבודתכם השוטפת קיים פוטנציאל לגרימת נזק או פגיעה לגוף, נפש, אכוש או כספים כתוצאה ממוצר/שירות או ייעוץ שאתם סיפקתם, אתם חייבים ביטוח של אחריות מקצועית. ביטוח כזה יהווה מטריית הגנה ביטוחית במקרה של תביעה שתוגש כנגדכם במקרה של גרימת נזק שלא במתכוון ובתום לב.

אני מאמין בעבודת צוות, ביחד אנחנו יוצרים את תחושת הביטחון והאכפתיות שאנחנו רוצים