ברכות ואיחולים! הגעתם לגיל פנסיה? מתקרבים לשם בצעדי ענק? זה בדיוק הרגע להכיר תיקון 190 פנסיה והשקעה יעילה המאפשרת לכם לקבל הרבה הרבה יותר עבור הכסף שלכם! תיקון 190 לפקודת מס הכנסה, מעניק לכם אינספור הטבות מיסוייות ואחרות, קופת גמל תיקון 190 מהווה כיום מוצר פנסיוני מעולה ומובחר בקטגוריה. תיקון 190 על פיו מושתתת קופת הגמל מהווה אבן יסוד פנסיונית עבור כל גמלאית וגמלאית במדינת ישראל.

עבור מה נועד תיקון 190 לפקודת מס הכנסה?

תיקון 190 פנסיה והשקעה יעילה, נועד עבורכם הפורשים לגמלאות ומעניק לכם שורת הטבות ייחודית. תיקון 190 לפקודת מס הכנסה נוצר בשנת 2012 במטרה להעלות את קרנן של קופות הגמל ולהיטיב עם החוסכים. מדובר באפשרות הן לחסוך כספים והן להנזיל את הכספים במידת הצורך, מבלי שהדבר ייחשב אירוע מס בכל שינוי.

האם חייב לעמוד בתנאים על מנת לקבל קופת גמל תיקון 190?

קופת גמל תיקון 190 פנסיה והשקעה יעילה עבור כל גמלאי ועל מנת להשקיע בקופת גמל לתיקון 190 יש לעמוד בתנאים הבאים:

  • גיל המוטב בקופת הגמל הוא מעל 60
  • למוטב בקופת הגמל יש קצבה חודשית העולה על סכום של – 4,525 ש"ח (נכון לשנת 2020).

קופת גמל תיקון 190 דוגמאות להטבות בקופה –

  • פטירה של המוטב בקופה לפני גיל 75, במקרה זה היורשים יקבלו פטור מוחלט ממס על הסכום הצבור בקופת הגמל.
  • פטירה של המוטב מעל גיל 75, במקרה זה היורשים בקופת הגמל, יוכלו לקבל פטור מוחלט ממס על הסכום הצבור במידה ויימסר כקצבה ותשלום מופחת ממס רווח במשיכה הונית של 15% בלבד (ולא 25% נומינלי).
  • המוטב יהנה מפטור מוחלט ממס בעת משיכת הכספים הצבורים בקופה כקצבה.
  • תשלום עבור מס רווח הון, ישולם אך ורק במועד משיכת כספים מהקופה. הטבה משמעותית אשר מהווה חיסכון כספי רב.
  • מעבר בין מסלולי השקעה שונים לא ייחשב כאירוע מס.
  • אפשרות השקעה במסלולים מגוונים בקופה, כאלה אשר בדרך כלל אינם פתוחים להשקעה עבור הציבור הרחב כגון ניירות ערך, נכסים שאינם סחירים וכו'.
  • תשלום דמי ניהול מופחתים ומשתלמים ביותר בהשוואה למוצרים אחרים בקטגוריה.

קרן כדאית בכל רגע נתון – תיקון 190

תיקון 190 מהווה פנסיה והשקעה יעילה, בזכות שרשרת ההטבות המפורטת לעיל, ובנוסף כמובן העובדה שמדובר בקופת גמל המאפשרת נזילות מלאה של הכספים הצבורים. כך שבכל רגע נתון, יש בידיכם החופש להחליט מה לעשות עם הכסף שלכם, ללא דאגות מיותרות או חששות. לא מדובר בקרן סגורה בעלת מועדי פרעון דרקוניים. אלא מצבור כספים "ידידותי למשתמש" אשר שם לפני הכל את הנוחות שלכם כמוטבים ואת האפשרות לבחור כרצונכם בכל עת מה לעשות עם הכסף שלכם. מומחי הפנסיה המקצועיים והמסורים של קבוצת אמנון גור, מבינים את החשיבות של החסכון עבור גמלאים ויישמחו לעמוד לצידכם לכל אורך הדרך, על מנת להבטיח לכם מעבר חלק ונעים לתקופת הפנסיה. שתהא תקופה יפה ונטולת דאגות עבורכם.

תיקון 190 פנסיה נכונה

0 / 5. 0