קוסמטיקאית? עצמאית?

הקמת עסק ובנית אותו בקפידה במו ידייך, פתחת תיק במע"מ, יש רואה חשבון, רכשת ציוד משוכלל ויקר ערך לטיפולים מתקדמים, מדי יום את צוברת קהל הולך וגדל של לקוחות נאמנים, ואפילו דאגת שיהיה לך ביטוח עסק קטן, ברכותינו! כל הכבוד! יש לך כל התשתית לבנות עסק משגשג משלך. אך מה לגבי ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית?

ביטוח אחריות מקצועית, המספק לך מטריית הגנה משפטית וכלכלית במקרה של גרימת נזק חלילה, ומאפשר לך להמשיך ולהתפרנס.

על מה מגן ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית?

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית מעניק לך את השקט הנפשי הדרוש לך על מנת לעסוק בעבודתך היומיומית ללא חשש. הוא מספק הגנה ביטוחית בקרות אירוע ביטוחי, בו בשל פעולה או המלצה שהענקת למי מלקוחותייך או לגורם צד שלישי מטעמם, ארעה פגיעה פיזית, נפשית או רכושית.

תחום הקוסמטיקה הינו תחום נרחב ומלא סכנות פוטנציאליות לפגיעה. שעווה רותחת העשויה לגרום לכוויות, שימוש במכשירים מתקדמים לשיזוף, סכיני פדיקור העשויים לפצוע, מכשיר יהלום לעיצוב גבות, תכשירים המורכבים מחומרים פעילים ועלולים לגרום לסימפטומים עוריים לא רצויים אצל לקוחות ועוד ועוד.

ביטוח אחריות מקצועית, לוקח בחשבון את כלל המרכיבים השגרתיים בעבודתך השוטפת ומתכלל אותם לכלל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, המספקת לך הגנה מלאה בקרות אירוע שכזה.

חשוב מאוד לציין כי ביטוח משרד סטנדרטי המותאם לבעלי עסקים או ביטוח עסק קטן במתכונתו הבסיסית, המותאמת עבור עסקים קטנים מסוגים שונים, אינם מכילים את הסעיפים היחודיים הנדרשים, על מנת לספק לך הגנה מלאה בביצוע עבודתך. שכן, תחת העיסוק היומיומי מתוקף תפקידך המקצועי, הנך באה במגע עם הרבה מאוד לקוחות – נשים וגברים, ומעניקה להם טיפול אישי ולעיתים קרובות אף אינטימי, ובאופן זה רמת הסיכון הפוטנציאלית גבוהה מאוד. ככל שהטיפול אישי יותר ונודע באספקטים פיזיים מגוונים כך רצוי כי תהיה לך הגנה ביטוחית במקרה בו חלילה מי מלקוחותייך נפצע בעקבות הטיפול ומחליט להגיש כנגדך תביעה משפטית בעקבות גרימת נזק.

ביטוח אחריות מקצועית הינו יסודי ומדוקדק ונוגע ברזולוציות הנדרשות לצורך כך.

מה עוד חשוב לדעת?

תביעה משפטית המוגשת בגין גרימת נזק פיזי, נפשי או רכושי ללקוח, עשויה להיות יקרה מאוד ולהסתכם בסכומים כספיים גבוהים. כמו גם ההתנהלות המשפטית הארוכה בבית המשפט. מדובר פעמים רבות בגזר דין מוות על בית העסק, בשל אי היכולת להמשיך ולתפקד מקצועית במקביל.

תחום הקוסמטיקה התפתח רבות בשנים האחרונות, והשיכלולים בתחום, מציגים שלל מכשירים מתקדמים טכנולוגית לטיפולי יופי ואסתטיקה. מדובר בטיפולים הנעשים באופן ישיר על הגוף והפנים, וחלקם נחשבים פולשניים מאוד מבחינה פיזית. על כן, ההשוואה לטיפולים רפואיים הינה בלתי נמנעת. וכפי שלא יעלה על הדעת שרופא ייטפל בפציינט ללא ביטוח אחריות מקצועית, כך גם הקוסמטיקאית צריכה לוודא כי ברשותה ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית.

נדרשת מיומנות מקצועית והיכרות נרחבת עם התחום על מנת לערוך ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית, שיהיה ממצה ואיכותי.

קבוצת הביטוח גור, תשמח להעמיד לשירותך, את צוות  המומחים הקפדני והמקצועי ביותר, אשר יסייע לך לבנות את התמהיל הנדרש עבור פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית, כזו אשר תספק לך שקט נפשי בעבודתך היומיומית.

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית

0 / 5. 0