החיים שלנו עמוסים במיליון ואחד דברים, סידורים, בירוקרטיות, ריצות, משפחה, קריירה, זוגיות, ילדים ועוד ועוד. פעם בשנה (עבור ברי המזל שבינינו יותר) מגיעה שעתה של החופשה המיוחלת, זה הזמן המקודש שלנו, להירגע, לנוח, לשים בצד לרגע את תלאות החיים, להטעין מצברים, ליצור זכרונות חדשים ופשוט להנות. אך מה לעשות שהחיים, כידוע, הם אינם תכנית כבקשתך… ולעיתים אנו ניצבים בפני סיטואציה בה גם תכנון החופשה השנתית היקרה לנו כל כך (הן לכיס והן ללב) גם הוא עתיד להתבטל בשל שלל סיבות שונות ומשונות שאינן תלויות בנו. לשם כך בדיוק ישנו ביטוח ביטול טיסה.

לאיזה מקרים כדאי לעשות ביטוח כזה?

מיועד עבור אלו מאיתנו הנאלצים לבטל את טיסתם זמן קצר בסמוך לה וזאת מבלי שייגרם להם נזק כספי רב. הפוליסה מעניקה כיסוי ביטוחי עבור רוכשי כרטיסי טיסה שהזמינו מראש את הכרטיס ובנוסף גם שירותים משלימים, ונאלצו לבטל את ההזמנות מסיבות שונות, ועתה חלים עליהם דמי ביטול הכפופים לפירוט תנאי הביטול שנקבעו על ידי ספק/י שירותי התיירות בשעת רכישת הכרטיסים.

 ריבוי השחקנים בעולם התיירות, וביניהם אתרי אינטרנט להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש, סוכני נסיעות המעניקים שירות בכל העולם, כמו גם חברות הלואו קוסט שצצו כפטריות אחרי הגשם ומציעות טיסות אטרקטיביות ביותר, הביאו לכך שכל תחום התיירות הינו פרוץ ומכיל פרמטרים רבים ולכל חברה וחברה יש תנאי שירות משלה לביטול, בדרך כלל מדובר בתשלום של לפחות חצי מהסכום וככל שמועד הטיסה קרב כך גדל גם הסכום לתשלום בהדרגה.

ביטוח ביטול טיסה מאפשר לכם לקבל פיצוי כספי במקרה בו נאלצתם לבטל את טיסתכם מכל סיבה שהיא וניתן להרחיב את הביטוח ולהשתיתו גם על יתר מרכיבי החופשה אשר הוזמנו מראש וכל עוד הם מופיעים בפוליסת ביטוח ביטול הטיסה, כגון – מלונות, כרטיסים להופעות, השכרת רכב ועוד ועוד.

 היתרונות של ביטוח ביטול טיסה הם:

*האופציה לבטל את הטיסה בטווח זמן קצר – פוליסת ביטוח ביטול טיסה תקפה מרגע רכישתה ועד כ – 12 שעות ממועד הטיסה בפועל.

*אין חובת דיווח על סיבת הביטול – ביטוח ביטול הטיסה מאפשר לכם לבטל את הטיסה ללא סיבה מוצדקת, או למעשה ללא סיבה כלל, פרט לרצון שלכם לבטל.
*אפשרות כיסוי כלל ההוצאות ובלבד והוזמנו מבעוד מועד – טיסות, מלונות, הופעות, תחבורה, אירועים עבורם נרכש כרטיס ועוד שלל הוצאות.

*גובה הפיצוי  מאפשר לכם לקבל החזר של עד כ 80% מכלל ההוצאות או עד סכום של 20,000$ כך שהחלק הארי של הכסף שלכם לא יילך לאיבוד.

 הביטוח המקנה אפשרות לביטול טיסתכם מכל סיבה שהיא ואף ללא סיבה כלל, ניתן לבצע במסגרת של  עד כשבעה ימים לאחר מועד ההזמנה ולא יאוחר מארבע עשרה ימים טרום הטיסה המיועדת.

פוליסה כזו הינה תקפה עבור מבוטחי הפוליסה מרגע רכישתה ועד לשתיים עשרה שעות ממועד הטיסה המוזמנת.

 המציאות היומיומית שלנו כבר מזמן מוכיחה לנו שוב ושוב שרצוי לא לסמוך על המזל ולדאוג להגן ולבטח את עצמנו. בעיקר כאשר מדובר בנושאים הקרובים לליבנו ולחלומות שלנו. ביטוח ביטול טיסה לחו"ל הוא איננו מוצר מותרות, אלא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד במהותו מהזמנת הטיסה לחו"ל. במסגרת הביטוח ניתן לבטח אדם יחיד, זוג או לבצע ביטוח משפחתי מקיף, הצוות המקצועי והמיומן שלנו בסוכנות הביטוח של אמנון גור, ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולסייע בהרכבת חבילת ביטוח ביטול הטיסה המותאמת עבור הצורך שלכם. וזאת על מנת להבטיח לכם טיסה בראש שקט.

ביטוח ביטול טיסה

0 / 5. 0