כבעל עסק, הנך וודאי מודע לשלל האיומים והסכנות המעיבים על המשכה התקין של הפעילות העסקית שלך. נזקי רכוש, מבנה וכח אדם, פריצות, גניבות, שריפות, שיטפונות, רעידות אדמה, אבדות וכן הלאה והלאה. בשנים האחרונות התווסף לכל אלו איום נוסף, מוחשי ביותר – איום הסייבר. במידה והנכם חברה קטנה, בינונית או גדולה ויש ברשותכם מאגרי מידע מכל סוג שהוא, בין אם מדובר במאגרי מידע עסקיים של לקוחות, כספים, התנהלות ארגונית, מלאים, סודות עסקיים ולמעשה כל מאגר מידע אונליין, הנכם חשופים לשלל איומי סייבר מידיים אשר ביכולתם לפגוע ואף לשתק לחלוטין בן רגע את כלל הפעילות העסקית של החברה ובגינם גורמי צד ג' אף עשויים לתבוע אתכם. 

שכן במידה וייפרץ מאגר מידע אודות לקוחות ובשל כך ייווצר להם נזק אישי/כלכלי/עסקי תאלצו להיפרד מסכומי הון עתק לצורך תשלום פיצויים אשר ייקבע על ידי בית המשפט, בנוסף להוצאות משפטיות נרחבות, הוצאות שיקום מוניטין, הוצאות פרסום ויחסי ציבור ועוד. לשם כך בדיוק נועד ביטוח סייבר. המספק כיסוי איכותי ונבנה בהתאם לפרמטרים העסקיים השונים והייחודיים של העסק שלך. גודל, פריסה, סניפים, כח אדם, סקטור עסקי, גורמי סיכון אפשריים, סדר גודל של מאגרי המידע הקיימים ורמת הסיכון שניתן לצפות וכן הלאה.

 ביטוח סייבר – מי זקוק?

כל חברה/עסק/ארגון עסקי, בטחוני, פרטי או ממשלתי אשר ברשותו מאגרי מידע מכל סוג שהוא (לקוחות, ספקים, גורמי צד ג'), העשויים להכיל מידע בעל ערך עבור האקרים ותקיפות על רקע עסקי/כלכלי/פלילי/פוליטי ועוד. מדובר באיום אשר על פי כל ההערכות המקצועיות הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות ומכוון לא רק כלפי ארגונים גדולים אלא גם כלפי ארגונים בינוניים וקטנים ובלבד ומאגרי המידע שלהם נסמכים על רשת ממוחשבת ולכן ביטוח עסק רגיל כבר אינו מספיק.

האיומים הנפוצים בגינם יש לדאוג לפוליסה כזו

 גניבת מידע אודות לקוחות/ספקים:  חדירה למאגר המידע של החברה וגניבת פרטי אשראי מידע אישי רגיש אודות לקוחות החברה וספקיה, סוג איום זה עשוי אף להוביל לגניבת זהויות בנוסף לפגיעה כלכלית בהיקף עצום.

סחיטות ואיומי סייבר: איום המתבטא בשתילת תוכנה זדונית ומטרתו חדירה למאגר מידע רגיש של החברה במטרה להפוך את החברה לבת ערובה לצורך תשלום כופר תמורת שחרור המידע/הבטחה שלא לפרסמו ברבים. מדובר באיום מורכב ביותר שכן במקרה שכזה יש לקיים דיאלוג שוטף ומיידי עם חוטפי המידע עד ההגעה להסכמה והבנות.

הפסקת פעילות עסקית: איום שמטרתו השבתת כלל הפעילות העסקית לזמן בלתי מוגדר

 מה כוללת הפוליסה?

 שירות ייעוץ טכנולוגי – השירות כולל אבחון ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע מומחים בתחום, יצירת דו"ח מקיף המכיל את אופן ומידת הנזק שנגרם, תיקון המפגע הטכנולוגי וסיוע בשחזור המידע שנגנב/אבד/ניזוק.

  • שירותי תגובה מיידית – שירותי ניהול האירוע במצב של "גניבת מידע", שירותי ייעוץ תקשורת ותדמית, ושירותים משפטיים ראשוניים. 
  • שירותי הגבלים כספיים –  מטרת השירות אופני פעולה מהירים שיימנעו שימוש בפרטי האשראי במידה ונגנבו.
  • בקרת אשראי וזהויות  – תשלום של הוצאות בקרת אשראי על מנת למנוע שימוש שלא כדין בכרטיסי האשראי שנגנבו או בזהות גנובה.
  • תביעות צד ג' – תביעות העשויות להתרחש על רקע של גניבת זהויות, הפרת יוצרים, אובדן הכנסות ונזקים עסקיים נוספים.

ישנן הרחבות אופציונליות נוספות לביטוח סייבר אותן ניתן להתאים עבור כל סוג לקוח וצרכיו העסקיים. אפשרויות כגון כיסוי אירוע, אובדן הכנסות עתידיות וכן הלאה.

צוות הסייבר המקצועי של סוכנות הביטוח אמנון גור, יישמח להעמיד לרשותכם את מיטב המומחים בתחום אשר יעניקו לכם ליווי צמוד ומהימן בהתאמת פוליסת ביטוח הסייבר המקיפה והמותאמת עבור הצרכים העסקיים שלכם.

ביטוח סייבר - גור גרופ ביטוחים

0 / 5. 0