הורים יקרים לנו כל כך, יש לכם ילדים בצבא? הם מגיעים הביתה בסופי שבוע בלבד, ואתם רוצים שהם יהיו חופשיים להשתמש ברכב המשפחתי, ללא חששות ודאגות? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם – ביטוח רכב לחיילים לסוף שבוע, האופן האולטימטיבי בו תוכלו לתת לחיילים היקרים שלכם את העצמאות לנהוג בחופשת סוף השבוע שלהם מחד, ומאידך, לא תצטרכו לשלם דמי ביטוח יקרים על תקופת אמצע השבוע בה הם אינם בבית. ביטוח רכב לחיילים לסוף שבוע, הדרך הטובה והחסכונית ביותר, לאפשר לילדיכם לנהוג עם ביטוח רכב לחיילים.

הגנה לטווח הקצר – ביטוח רכב לחיילים

כהורים לחיילים, אתם וודאי מכירים את הסיטואציה הזו, בה החיילים שלכם, מגיעים הביתה בסוף השבוע, אחרי שבוע ארוך וקשה בצבא, ורוצים לצאת ולבלות, לטייל ולהנות מעט במהלך סוף השבוע. ביטוח רכב לחיילים לסוף השבוע, מעניק לכם את האפשרות לתת להם את הרכב שלכם ולאפשר להם לנקות את הראש ולהנות.

חיילים, הם נהגים צעירים, על כן עלויות הביטוח עבורם הן גבוהות במיוחד. ביטוח רכב לחיילים, עשוי להסתכם בסכומים שנתיים גבוהים מאוד, ופעמים רבות, משפחות נאלצות לוותר על עריכת פוליסה עבור החייל על מנת שיינהג על הרכב המשפחתי.

ביטוח רכב לחיילים לסוף השבוע, עובד בשיטת נהג פחות – שלם פחות, מטבע הדברים, כאשר מדובר ביומיים בשבוע בלבד, בהם החייל נוהג ברכב, אין סיבה שתשלמו עלויות גבוהות כל כך כמו בביטוח רגיל של 24/7.

ביטוח רכב לחיילים לסוף שבוע, נחלק לשלושה סעיפים עיקריים –

ביטוח רכב חובה – מעניק כיסוי ביטוחי מלא עבור נהג הרכב במקרה של תאונת דרכים, נזק, פציעה, פגיעה וכו'. ביטוח החובה מעניק כיסוי עלויות רפואיות עבור הנהג הרכב או נפגעים אחרים בהתרחש תאונה, הן פגיעות פיזיות של גוף והן פגיעות נפשיות.

ביטוח מקיף – כיסוי ביטוחי עבור מקרים של פגיעה או נזק לרכב של הנהג או רכבים אחרים שניזוקו בתאונה. ביטוח מקיף מעניק כיסוי גם במקרים של גניבת הרכב או פריצה לרכב.

ביטוח רכב צד שלישי – במסגרתו מוענק כיסוי ביטוחי עבור נזקים באם נגרמו על ידי המבוטח, לנזקי הרכב הנוסף המעורב בתאונה. מדובר בפוליסת ביטוח שהיא בגדר רשות מבחינת החוק, אך בהחלט עדיף שתהיה קיימת שכן בעת אירוע של תאונה, המבוטח עשוי להתבע ולהאלץ לשלם מכספו סכומי עתק על הנזק שנגרם.

מדוע כדאי לדאוג לתוכניות חיסכון וביטוח לחיילים?

ביטוח רכב לחיילים חוסך לכם כסף רב ואת כל הכסף שחסכתם תוכלו כעת להשקיע בתחום תכנית חיסכון לחיילים שלכם, או ביטוח ביטול חופשה שהזמנתם להם לתום השירות הצבאי 🙂

צוות מומחי הביטוח של קבוצת הביטוח גור, יילווה ויסייע לכם בעריכת פוליסת ביטוח רכב לחיילים לסוף שבוע, הנכונה והמדוייקת עבור החיילים שלכם, באופן זה, אתם כהורים תוכלו להיות רגועים, סמוכים ובטוחים, שחלילה במקרה הצורך, היקרים שלכם יהיו מכוסים ביטוחית על כל צרה שלא תבוא.

ביטוח רכב לחיילים לסוף שבוע במיוחד

0 / 5. 0