אתר בנייה הוא אינו משחק ילדים, ובמידה והנכם משתייכים לענף הבנייה אתם וודאי יודעים זאת. ביטוח קבלנים נועד עבורכם הקבלנים, כהרחבה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית ומהווה תעודת אחריות כלכלית ומשפטית עבורכם, קראו לזה פוליסת חסכון, עתידית במקרה שבו בעקבות פעולה שבצעתם או ביצע מי מהעובדים שלכם, התרחש אירוע ביטוחי.

ביטוח קבלנים – הגנה מכל גרימת נזק פיזי

קבלנים מקצועיים, מבינים ומודעים היטב לגודל האחריות המוטלת על כתפיהם. וכמו כן מודעים לשלל הסכנות העשויות להוביל לאירועים מצערים באתר הבנייה. אנשים רבים נוטלים חלק בפעולות הבנייה, אשר כשלעצמן עשויות להיות מאוד מסוכנות. גובה, משקלים כבדים, מכשור כבד, נהיגה בכלים המיועדים לעבודה, שימוש במכשירים לצורך ביצוע עבודות, מתח גבוה, מזג אוויר הפכפך ועוד ועוד, שלל אופציות אשר כל אחת מהן עשוייה להוביל לפגיעה או נזק. ביטוח קבלנים, מגן עלייך, כקבלן הפרוייקט, מכל אפשרות של גרימת נזק פיזי, נפשי או רכושי, לכל אחד מהעובדים בפרוייקט – בנאים, חשמלאים, רתכים, שרברבים, מהנדסים, נהגים, סבלים, שליחים, מנהלי עבודה וכו' וכמו כן גם מגן על גורמי צד ג' אשר נפצעו באתר הבנייה כגון אורחים ומבקרים, אשר נקלעו לאזור באופן חד פעמי ואינם קשורים באופן ישיר לעבודה היומיומית באתר הבנייה.

בין אם אתם יזמי נדל"ן או קבלנים, עוסקים בפן של פיתוח הבנייה או בפן של התשתיות רצוי כי תוודאו שברשותכם ביטוח קבלנים מקצועי ואיכותי.

כיצד עורכים ביטוח קבלנים?

ניתן לערוך פוליסת חיסכון וביטוח קבלנים הן עבור פרויקט יחיד באופן חד פעמי והן עבור ריבוי פרוייקטים באופן קבוע ומתמשך. וודאו כי ברשותכם פוליסה התואמת בהיבט זה את הצורך שלכם. במידה ומדובר בפרויקט בניית בית חד פעמי, אין צורך בביטוח קבלנים ארוך טווח. ובמידה ומדובר בחברת בניה גדולה עם פרויקטים רבים ומתמשכים וודאו כי הפולסה מותאמת לשם כך.

פוליסת ביטוח קבלנים מכילה שלושה סעיפים מהותיים

ביטוח צד ג' במסגרת ביטוח קבלנים – מעניק מטריית הגנה ביטוחית במקרה בו ארעה פגיעה לגורם צד שלישי, כתוצאה ישירה מביצוע הפרוייקט הקבלני.

ביטוח חבות מעבידים – כיסוי קריטי ביותר, המעניק הגנה עבור הקבלן/היזם במקרה של תביעה מטעם אחד העובדים בשל נזק, פגיעה או פציעה, פיזית, נפשית או רכושית, אשר נתרחשו במסגרת העבודה בפרוייקט

ביטוח רכוש במסגרת ביטוח קבלנים – כיסוי מפורט לנזקי מבנה וציוד, כל עוד הינם מפורטים בפוליסה, תחת תקופת הביטוח.

הרחבות הביטוח

נוסף על כך, חשוב לציין כי ישנן מספר הרחבות אופציונאליות לפוליסת ביטוח קבלנים, ובעת עריכת הפוליסה, יש להפעיל שיקול דעת ולקבל ייעוץ מקצועי מהימן, על מנת לדייק את הפוליסה, באופן בו תספק הגנה אמיתית ולא תתפקד רק כסוג של חותמת גומי.

מומחי הביטוח של קבוצת הביטוח גור, יעניקו לכם ייעוץ וליווי מקצועיים, לכל אורך הדרך. ויסייעו לכם בהבנת הצרכים הנכונים עבורהעסקהשלכם, באופן אשר יבטיח לכם הגנה מירבית ונטולת פשרות. כך שתהיו חופשיים לפעול ולרוץ קדימה עם הפרוייקטים שלכם, ללא חשש.

ביטוח קבלנים כל הסיכונים האפשריים

0 / 5. 0