כעצמאי ובעל עסק אתה וודאי מודע לשלל האופציות הקיימות, אשר עלולות לסכן את ההמשכיות העסקית הרציפה של העסק שבבעלותך, וכפועל יוצא מכך, את התזרים הפיננסי ואת היכולת להתפרנס.

מגוון תרחישי אסונות כגון – שריפה, שיטפון, רעידת אדמה, הצפות, פריצות, גניבות, אובדן מסמכים, מעילת עובדים, אירועי תקיפת סייבר ועוד ועוד, עשויים לשתק בן רגע את כלל המערך העסקי ולהוביל להתמוטטות כלכלית. ביטוח עסק, כזה המותאם בדיוק עבור הצרכים של הארגון שבבעלותך, כזה המספק לך מטריית הגנה ביטוחית רציפה, המאפשרת לך להיות רגוע, לעבוד בראש שקט ונקי מדאגות, ולהיות באלמנט העסקי העליון שלך בכל רגע נתון – זה מה שאנחנו בסוכנות הביטוח של אמנון גור נשמח להעניק לך.

ביטוח עסק איכותי, הוא לא עניין של מה בכך. על מנת שפוליסת ביטוח עסק תכסה את כלל הצרכים הארגוניים, יש לוודא כי כלל הפרמטרים נלקחים בחשבון ושלא נשמט אף פרט חשוב. שכן הדבר עשוי להוות הגורם המכריע לכאן או לכאן בקרות אירוע ביטוחי.

בעת עריכת פוליסת ביטוח עסק, יש לקחת בחשבון את הסקטור העסקי, גודל הארגון, המבנה הארגוני, המבנה הפיזי (האם מדובר במשרד, מוסך, מפעל, חנות, קניון, מרכז פתוח וכו'), האם מדובר במיקום יחיד או שמא רשת, האם הארגון הינו לוקאלי או גלובאלי, כמה אנשים עובדים בארגון באופן יומיומי, מיהם המבקרים בארגון (ספקים, לקוחות ועוד), מהו צפי הסכנות הפוטנציאליות הנשקפות ומהו היקפן. כלל הפרמטרים הללו מתגבשים לכדי הערכת סיכונים ריאלית, המאפשרת לנו לערוך פוליסת ביטוח עסק בה, אשר תגן על העסק במקרה של אירוע ביטוחי.

מבחר כיסויים במסגרת פוליסת ביטוח עסק –

כיסוי ביטוח מבנה – מעניק הגנה למבנה, שלדה ובסיס של העסק, בין אם מדובר במפעל, חנות, בית מלאכה, חניון, קניון, פארק, משרד או בניין.

כיסוי ביטוח תכולה – מעניק הגנה ביטוחית לרכוש הקיים בעסק, העלול להנזק בקרות אירוע, יש לוודא כי פריטי הרכוש מפורטים ועברו הערכת שמאי ביטוחית בעת עריכת פוליסת ביטוח העסק.

כיסוי ביטוח חבויות צד ג' – מעניק הגנה עבור גורמי צד שלישי, שאינם עובדים בפועל בעסק אלא מבקרים בו באופן חד פעמי או באופן קבוע. לדוגמה ספקים, לקוחות, אנשי עסקים המגיעים לפגישה, בני משפחה של עובדים וכו'. מדובר בסעיף ביטוחי בסיסי וחשוב מאין כמותו בפוליסת ביטוח עסק.

ביטוח חבויות: ביטוח חבויות מכסה את חבות המבטח כלפיו עובדיו או כלפי צד ג', כלומר שאר המבקרים בעסק שאינם עובדים, והוא מומלץ לכל עסק, גם אם מדובר בעסק קטן המתנהל מהבית.- הפוליסה מגנה על העסק במקרה שבעל העסק, העובדים, המוצרים או השירותים שמספק העסק גרמו נזק כלשהו לצד שלישי, לרבות פגיעה בגוף או ברכוש. בנוסף, יש להדגיש שאם העסק מתנהל מהבית, פוליסת הדירה אינה מכסה את העסק, ויש לעדכן את הפוליסה בהתאם.

כיסוי ביטוח סייבר – בעלי עסק רבים חוששים מפריצות, אך נוטים לשכוח שכיום קיים איום גדול על כל עסק שיש ברשותו מאגר ממוחשב. הקלות בה ניתן לפרוץ אל המאגר ולדלות מידע פיננסי, עסקי ופרטי אודות הארגון, מעמידה את כיסוי הסייבר כמוצר ביטוחי הכרחי במציאות הנוכחית.

פנו אלינו לייעוץ ומידע נוסף אודות ביטוח העסק המותאם עבורכם.

0 / 5. 0