בעל עסק אנחנו יודעים כמה זמן , אנרגיה וכסף השקעת בהקמת העסק שלך. אנחנו מבינים בדיוק עד כמה כל נדבך בו יקר לליבך ועד כמה הוא משקף את מאמציך ומרצך, ובדיוק משום כך נו מציעים לך ביטוח עסק המושתת קודם ולפני הכל על יחס אישי ושירות. המציאות העסקית מלאת הפתעות ומשקפת לנו מדי יום את כמות הסיכונים העסקיים והכלכליים בהם נתונים עסקים, בין אם מדובר בעסקים גדולים, בינוניים או קטנים. 

העסק מהווה את מקור הפרנסה שלך ושל משפחתך וייתכן כי גם משפחות נוספות תלויות בו, על כן, כבעל עסק, אסור לך להיתפס לא מוכן. יש לוודא כי ברשותך פוליסה כזו המותאמת עבור צרכייך העסקיים ומעניקה לך הגנה ביטוחית הולמת בהתאם לכך.

 עולם הביטוח מכיל מוצרי ביטוח רבים ומגוונים וחשוב להבין כי לא מדובר במוצר אחיד. אין דין ביטוח של חנות כדין ביטוח של חברת דיגיטל אונליין, יש לבחון את התמונה המלאה באופן מקצועי ומדוקדק ולבנות את ביטוח העסק הרלוונטי עבור העסק.

ביטוח העסק שלך צריך לשקף את מכלול הפרמטרים מהם בנוי העסק. בין היתר מדובר בגודל, מיקום, פריסה גאוגרפית, כמות עובדים, האם מדובר בעסק לוקאלי או גלובאלי, האם ישנם סניפים פרונטאליים או משרדי הנהלה בלבד, האם קיים דאטהבייס, האם נשמרים נתוני לקוחות ונתונים כספיים אונליין, האם מדובר בעוסק מורשה או שמא חברה בע"מ, האם מדובר במוצר או שירות האם העסק "פיזי" או אונליין, כיצד מתבצעות העברות הכספים וטרנזקציות שונות של מידע, האם ישנם שינועים ימיים/אוויריים או קרקעיים, מהו קצב הגידול של העסק, מה התוכנית העסקית של העסק לשנים הבאות ועוד שאלות רבות ומגוונות אשר תסייענה לקבל החלטה מושכלת בנוגע לאופי פוליסת ביטוח העסק המותאמת במיוחד עבור העסק שלך.

 דוגמאות לסוגי פוליסות ביטוח עסק

ביטוח אחריות מקצועית במסגרת ביטוח עסק לעסקים ולבעלי מקצועות חופשיים – במידה והנכם בעלי מקצוע מוסמכים המעניקים שירותים במסגרת עיסוקכם לקהל צרכנים רב, הנכם נתונים תחת איום של תביעה בגין רשלנות מקצועית. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מספקת לכם שכבת הגנה ביטוחית במקרה בו החלטה שלקחתם או פעולה שביצעתם במסגרת עבודתכם השוטפת גרמה נזק פיזי, נפשי או רכושי למי מלקוחותיכם או לגורם צד שלישי במישרין או בעקיפין.

ביטוח זה הכולל ביטוח אחריות מקצועית מותאם עבור רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים, ברוקרים, קבלנים, מהנדסים, עובדי תעשיית הביוטי, עובדים פרא-רפואיים, בעלי מקצוע המבצעים תיקונים שונים כגון חשמלאים, אינסטלטורים וכו'. חשוב לציין כי הביטוח מעניק הגנה עבור התקופה הנקובה בפוליסה.

ביטוח משרד במסגרת ביטוח לעסק 

כיסוי ביטוחי המעניק הגנה במקרים של פגיעה לרכוש בעל ערך הנמצא במשרד או גרימת נזק למי מהעובדים במקרים של פריצות, שריפות, שיטפונות וכו'.

ביטוח חנות/מיקום פיזי  

ביטוח המעניק כיסוי ביטוחי בקרות אירוע בחנות/בית עסק והינו מותאם באופן ייעודי לאופיו של בית העסק, לסכנות השכיחות בו, לציוד הקיים בו ולאופי התפקוד היומיומי בו. ביטוח זה מתאפיין לרוב בשני חלקים: ביטוח מבנה וביטוח רכוש/ציוד ומלאים.
ביטוח זה מעניק אופציות הרחבה רבות וזאת בהתאם לצורך.

 פוליסות ביטוח נוספות הקיימות במסגרת הצורך בביטוח עסק הן – ביטוח סייבר לעסקים, ביטוח אחריות מוצר, ביטוח כספים, ביטוח נאמנות עובדים, ביטוח סיכונים מיוחדים, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח סחורה בהעברה, ביטוח אש מורחב, ביטוח אובדן תוצאתי, ביטוח ציי רכב ועוד. נשמח לייעץ וללוות אותך בבחירת תמהיל ביטוח העסק הנחוץ לך.

ביטוח עסק

0 / 5. 0