כבעל עסק מנוסה, אתה וודאי מכיר היטב את שלל הסיכונים האפשריים, העשויים לפגוע בעסק שלך, וכמובן דואג לבטח אותו בביטוח לעסקים "על כל צרה שלא תבוא". אך בניגוד לפוטנציאל הסכנה הטמון בגניבות, פריצות, שטפונות, שריפות, מעילת עובדים וכו', ביטוח עסק סטנדרטי אינו כולל את אחד האיומים המהותיים ביותר בימינו אנו עבור כל בית עסק איום הסייבר. לשם כך נדרש ביטוח סיכוני סייבר ייעודי, המותאם עבור העסק.

ביטוח סיכוני סייבר מתאים לכולם?

אין זה משנה אם מדובר בעסק קטן או בתאגיד, כל עוד שישנו דאטה בייס ממוחשב, המכיל מידע עסקי, כלכלי, אישי ורגיש של לקוחות החברה, אתה זקוק לביטוח סייבר. ביטוח סיכוני סייבר איכותי יספק לך הגנה במקרה של תקיפת האקרים, העשויה בן רגע לשתק לחלוטין את כלל הפעילות העסקית.

ביטוח סיכוני סייבר, אינו מוצר מדף סטנדרטי. מדובר במארג עדין של פוליסה ייעודית הנטווית במיוחד עבור צרכי העסק שלך על פי שלל פרמטרים כגון תחום הפעילות, היקף הפעילות, כמות העובדים, כמות הלקוחות, גודל הדאטה בייס הארגוני, סוג המידע הנשמר בו, תיחום הפעילות הגלובאלית והלוקאלית ועוד כהנה וכהנה פרטים.

בניגוד לסיכון של פריצה למשרדי החברה, העשויה להוביל לנזק מקומי ונקודתי, פריצה אונליין למאגר המידע של החברה, עשוי לשתק כליל את כלל הפעילות העסקית של העסק, ולהוביל לשרשרת של תביעות משפטיות מצד לקוחות, ספקים ואפילו עובדי החברה עצמם שפרטיהם האישיים היו שמורים במאגר. על כן הכרחי לוודא כי ברשותכם ביטוח סייבר מקיף.

מה מספק הביטוח?

ביטוח סיכוני סייבר איכותי, מספק מענה לכיסוי ביטוחי עבור בעל הפוליסה מפני תביעות משפטיות מצד לקוחות ו/או ספקים. ניתן לבטח גם נזקים עקיפים ולא רק ישירים כגון הוצאות ניהול משברים, אנשי יחסי ציבור אשר ילוו את התהליך ועוד. ביטוח סייבר ניתן הן במידה ולחברה מאגרי מידע על שרת פנימי או על שרת חיצוני.

איומי סייבר פוטנצייאליים עבורם נדרש לרכוש ביטוח סיכוני סייבר 

  • פריצות האקרים
  • נזקי חדירת וירוסים שונים למערכת
  • זכויות קניין רוחני
  • חשיפת מידע פרטי של לקוחות וספקים
  • "חטיפת" מידע כבן ערובה למשא ומתן כספי

חשוב לקחת בחשבון כי איום הסייבר העסקי העולמי הולך וגדל, ולמרבה הפלא, מרבית האיומים הקיימים נסובים סביב חברות קטנות ובינוניות, שכן הן מהוות יעד חדירה קל יותר עבור ההאקרים, משום שברור כי אין להן את המשאבים הכלכליים לממן מערכות הגנה מתוחכמות ויקרות, או לחילופין להעסיק אנשי אבטחת מידע מקצועיים בארגון, שכן עלות העסקתם היא גבוהה מאוד.

סוכנות הביטוח של אמנון גור תעמיד לרשותכם את צוות ביטוח איומי הסייבר המקצועי, על מנת לסייע לכם להרכיב פוליסת ביטוח סייבר ובנוסף ביטוח אחריות מקצועית, אשר תעניק לכם את ההגנה לה אתם זקוקים ותבטיח את המשכיותו העסקית של הארגון שלכם. כך שאתם תוכלו להמשיך ולהתרכז בעבודתכם השוטפת, וללא דאגות מיותרות.

ביטוח סייבר לעסקים

0 / 5. 0