עבור רבים המשרד הבית השני. למעשה, ישנם ימים (ולעיתים לילות), בהם אתם מבלים בו אפילו יותר שעות מאשר בבית שלכם. עמלתם כל כך קשה בכדי שהעסק יצליח, הגשמתם דרכו כל כך הרבה שאיפות עסקיות ובכוונתכם להמשיך לטפח אותו, לגדל אותו ולהשקיע את מיטב מרצכם וכשרונותיכם על מנת ישגשג, ייפרח ויאפשר לכם  להצליח עסקית ולחוש מסופקים מבחינה אישית.

ועכשיו, לקוחות יש, מחלקת המכירות והשיווק משגשגת, התפעול והכספים עובדים בסנכרון מדוייק ומה לגבי ביטוח משרד? כבר עשיתם?

שלל תרחישים ואסונות עשויים להתרחש בין רגע ולסכן משמעותית את קיומו והמשכיותו התקינה של לב ליבו של העסק, המפקדה הראשית הלא הוא המשרד. מקרים של שריפות, עשן, נזקי טבע ושטפונות, מים, רטיבות ועובש, פריצות, גניבות, השחתה, חבות מעביד, נזקי צד שלישי ועוד ועוד, אינם כל כך נדירים והם למעשה, למרבה הצער, שכיחים למדי. אירועי ביטוחי שכזה, ביכולתו לשתק חלקית או באופן מלא את הפעילות ההיקפית של העסק ולהשפיע באופן מיידי על תזרים המזומנים המבטיח את קיומו.

הפעילות המשרדיתהינה הליבה של העסק, אשר עליה מושתת כלל הארגון, הכספים והמוח.

כיסויים המוענקים למוטב, במסגרת ביטוח משרד כללי 

*נזקי רכוש – מבנה המשרד, תכולת המשרד, כלל הציוד האלקטרוני והמחשובי לרבות – מחשוב, פקסים, מדפסות, טלפוניה, ריהוט ועוד. 

*ביטוח למשרד מעניק כיסוי נרחב גם במקרה של פריצה למשרד שכן, אירוע כזה עשוי לגרום לנזקים שעלותם הכספית גבוהה מאוד.

*ביטוח חבות מעביד במסגרת הביטוח

במקרה בו אחד העובדים נפגע פיזית, חלה או חלילה נפטר כתוצאה מעבודתו, חשוף המעביד לתביעה. מטרת ביטוח חבות מעביד היא להעניק כיסוי ביטוחי לעובד אשר נפגע במהלך עבודתו, מעבר לפיצוי לו הוא זכאי מטעם ביטוח לאומי. מדובר בתביעות יקרות ובמשפטים ממושכים הדורשים ייעוץ של רופאים ומומחים והעלויות עשויות להיות יקרות מאוד. כמו כן ייתכן ומדובר באירוע הכולל יותר מעובד אחד וכך העלות מתייקרת בהתאם. ביטוח המשרד יעניק כיסוי ביטוחי הן על הוצאות המשפט והן על הפיצויים לעובדים אותם ייפסוק בית המשפט.

*ביטוח אחריות צד ג' במסגרת הביטוח

במהלך שגרת יום עבודה, נכנסים ויוצאים אנשים רבים אל המשרד, אשר אינם נמנים על אנשי הצוות הקבועים – לקוחות, אנשי מקצוע, יועצים חיצוניים, אנשי אבטחה וניקיון, שליחים דואר ושליחי מזון, מבקרים של העובדים ועוד.

עוברי אורח אלו עשויים לקחת חלק בתאונה בין אם החלקה על רצפה רטובה או התקלות במשקוף, או נפילת מדף וכדומה. נוסף על כך ייתכן וייגרם נזק לרכוש של מי מהם או גניבה המתרחשת בין כותלי המשרד. ביטוח צד ג' במסגרת ביטוח משרד מעניק כיסוי לנזקי גוף ולנזקי רכוש העלולים להיגרם לאותם עוברי אורח.

פוליסת ביטוח סייבר במסגרת של ביטוח משרד 

הרחבה ייעודית לפוליסת ביטוח המשרד המעניקה שכבת הגנה ביטוחית במקרים של אירועי סייבר, כגון: פריצת אבטחת מידע, סחיטה ואיומים, מחיקת נתונים, גניבת נתונים, חסימת נתונים, הפצת נתונים ועוד. מדובר באיום העשוי לשתק כליל את פעילותו העסקית הפיננסית של העסק ועל כן רצוי להיות מוכנים לכל תרחיש.

פוליסת ביטוח כספים במסגרת ביטוח  של משרד – הרחבה ייעודית לפוליסת ביטוח משרד המעניקה כיסוי ביטוחי במקרה של אובדן או גניבת כספים )צזומן, צ'קים, כרטיסי אשראי ועוד). ניתן להרחיבו גם לשעות בהן המשרד אינו פעיל ולהכילו גם על כספת המשרד. פוליסת ביטוח של משרד מציעה עוד שלל הרחבות ייעודיות המותאמות עבור ארגונים, חברות ועסקים על פי תחום העיסוק, גודל העסק פרמטרים נוספים.

מומחי הביטוח שלנו באמנון גור יישמחו להעניק לכם שירותי ייעוץ מקצועיים לגבי פוליסת ביטוח המשרד המותאמת עבורכם.

ביטוח משרד

0 / 5. 0