עורך דין? ביטוח מקצועי לעורכי דין כבר עשית??

בימינו, ביטוח אחריות מקצועית הוא מוצר ביטוחי בגדר החובה עבור עורכי דין, בדיוק כפי שלא יעלה על הדעת לעבוד במשרד ללא ביטוח משרד, כך גם לא ייתכן לעסוק בעריכת דין ללא ביטוח מקצועי לעורכי דין.

ריבוי הלקוחות והתיקים, הקלות בה אנשים עשויים להגיש תביעה כאשר הם חשים כי נעשה להם עוול וכמובן הסיכוי לבצע טעות כלשהי במהלך העבודה השוטפת – כל אלה ועוד, מעידים על הצורך המשמעותי בביטוח אחריות מקצועית לעורכי דין שניתן להוסיפו במסגרת ביטוח עסק.

הצורך בביטוח מקצועי לעורכי דין

כן, ברור לנו שאתם מקצועניים ואחראיים, אך לצערנו, אף אחד אינו מושלם, וגם הטובים ביותר אינם חפים מטעויות. יתר על כן בל נשכח כי עבודתם השוטפת של עורכי הדין, הכוללת לעיתים לקיחת החלטות קריטיות מדי רגע, העשויות להיות הרות גורל לגבי חיי לקוחותיהם ולהשפיע עמוקות על עתידם כאזרחים, כאנשי מקצוע וכבני אדם. ומכאן ההבנה כי ביטוח מקצועי לעורכי דין הינו אקוטי לפעילות תקינה ומקצועית.

תביעות משפטיות בגין רשלנות אנשי מקצוע הן תביעות ארוכות ומורכבות, המוגשות ע"ס סכומי כסף גדולים ועשויות להימשך שנים. ביטוח אחריות מקצועית לעורכי דין יבטיח לך כאיש מקצוע, את האפשרות להמשיך ולהתקיים בכבוד במקביל לניהול תביעה אימתנית שכזו. הוצאות משפטיות, ייעוץ מקצועי, שכר טרחת עורכי דין, הפסד ימי עבודה, הוצאות יחסי ציבור ושיקום מוניטין וכמובן הוצאות פסיקת בית המשפט במקרה של הרשעה – כל אלה ועוד עלולים להסתכם בסכומי הון עתק, וביכולתם לשתק עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. על כן, חשוב לנהוג במידת אחריות ולוודא כי ברשותכם ביטוח אחריות מקצועית איכותי, המותאם ככפפה ליד עבור צרכיכם המקצועיים ומקיף את מגוון התחומים והאיומים הפוטנציאליים העומדים בדרככם.

ביטוח מקצועי לעורכי דין , ביטוח בהתאמה אישית

ביטוח מקצועי לעורכי דין הוא אינו מוצר מדף. מדובר בביטוח מותאם אישית ומכיל פרמטרים רבים שיש "לפצח", במסגרת עריכת הפוליסה, וביניהם – תחום העיסוק, היקף הפעילות, סוג הלקוחות, טיב הייעוץ והסיוע המשפטי ועוד כהנה וכהנה. בין אם אתם עורכי דין המתפקדים תחת פירמה גדולה ובין אם אתם בעלי משרד עצמאי קטן, רצוי לוודא כי ברשותכם פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מתאימה.

חשוב להבין ולשים לב כי ביטוח עסק סטנדרטי אינו כולל סעיפים רלוונטיים המעניקים כיסוי מורחב, וכמו כן גם לא ביטוח אחריות מקצועית גנרי. יש לתת את הדעת על תת התחום בו עוסק עורך הדין, פלילי, רפואי, צבאי, נדל"ן, מגשר, נוטריון, תעבורה וכו'. ורק לאחר שקלול הפרמטרים המדוקדק, להרכיב פוליסה אשר תספק מטריית הגנה שלמה והרמטית מפני אירועים ביטוחיים ותביעות משפטיות בגין רשלנות מקצועית.

סוכנות הביטוח של אמנון גור, תשמח להעמיד לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום ביטוח האחריות המקצועית, אשר יסייעו לכם בבניית פוליסת ביטוח האחריות המקצועית המדוייקת עבורכם כעורכי דין.

ביטוח אחריות מקצועית מיוחד עבור עורכי דין

0 / 5. 0