הנדסאים? ביטוח מקצועי להנדסאים כבר יש לכם? לא! לא מדובר בביטוח עסק סטנדרטי עליו שמעתם וודאי לא מעט וייתכן אפילו שיש כזה בבעלותכם. ביטוח עסק קטן מכיל סעיפי סטנדרט אשר אינם מספקים עבורכם את מלוא ההגנה הביטוחית הנדרשת עבורכם מתוקף עיסוקכם השוטף והיומיומי. בין אם אתם הנדסאי חשמל, הנדסאי מבנה, הנדסאי מיזוג, הנדסאי כבישים, הנדסאי אדריכלות, הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי תעשיה וניהול או הנדסאי מכשור רפואי, עליכם לוודא כי הנכם מוגנים מפני כל אירוע ביטוחי העשוי להתרחש, באופן המיטבי ביותר וזאת על ידי ביטוח מקצועי להנדסאים.

ביטוח מקצועי להנדסאים – כיסוי נזקים מורחב

ביטוח מקצועי להנדסאים, מספק עבורכם את מטריית ההגנה הביטוחית הכוללת הנדרשת עבורכם לצורך ביצוע תפקידכם, על הצד הטוב ביותר וללא רעשי רקע מיותרים וכאבי ראש. מדובר למעשה "בהעמקת גנן" של ביטוח מקצועי ובתוספת של סעיפים רלוונטיים ומשמעותיים הנוגעים באופו ישיר לתחום עיסוקכם הספציפי כהנדסאים, לסקטור העסקי, להחלטות אשר אתם נדרשים לקחת מדי יום מתוקף עבודתכם, להיקף הפעילות והיקף הלקוחות שלכם, לאופי מתן השירות המקצועי ולאופי מתן ההחלטות אשר אתם לוקחים מדי יום ועוד כהנה וכהנה.

ביטוח מקצועי להנדסאים, מבטיח כי במקרה בו תוגש כנגדכם תביעה משפטית בגין החלטה/ הוראה או ביצוע של פעולה במסגרת המקצועית בה אתם פועלים, ואשאר גרמה לנזק או פגיעה מסוג כלשהו באחד מלקוחותיכם או בגורם צד שלישי מטעמם. זו יכולה להיות פגיעה פיזית, פגיעה נפשית או נזק רכושי מכל סוג שהוא. ביטוח מקצועי יבטיח לכם כיסוי משפטי מלא, כיסוי עבור הגנה משפטית, כיסוי עדים מומחים מטעם ההגנה, כיסוי עבור אובדן ימי עבודה, כיסוי בעת פסיקת פיצויים, כיסוי תקשורתי וכיסוי עבור אובדן ושיקום מוניטין ועוד ועוד.

כהנדסאים מקצועיים אתם וודאי מודעים היטב לסכנות הפוטנציאליות הכרוכות בתחום העיסוק הספציפי שלכם. לדוגמה החלטות בנוגע למערכת חשמל עשויות להוביל לתוצאות הרות אסון במקרה של טעות אנוש, טעות העשוייה לקרות אף לאיש המקצוע המיומן ביותר. דודמה נוספת היא מבנים, המתוכננים על ידי הנדסאי מבנה, ולעיתים טעות קטנטנה בחישוב עשויה להוביל לנזק שייתרחש אף שנים רבות לאחר סיום התכנון.

ביטוח מקצועי להנדסאים, צריך להיות מורחב לכל אןרך תקופת ביצוע העבודה וכמו כן גם לאחרי גמר ביצוע, למקרה בו ייגרם נזק פיזי, נפשי או רכושי לאחר גמר ביצוע העבודה השוטפת. על כן יש לוודא כי פוליסת ביטוח מקצועי להנדסאים שברשותכם, נערכה על ידי אנשי מקצוע, בעלי ניסיון מוכח בתחום, אשר יידעו לנסח עבורכם את הסעיפים האקוטיים הנדרשים עבורכם בהתאם לתחום העיסוק הייעודי בו אתם פועלים.

גור סוכנות לביטוח, תשמח לספק לכם את מלוא הקשב, הייעוץ והליווי המקצועיים, בעת עריכת פוליסת הביטוח המקצועי הייעודית עבורכם, באופן האיכותי ביותר הקיים בשוק, זאת על מנת להבטיח לכם ראש שקט בעת ביצוע עבודתכם היומיומית על הצד הטוב ביותר וללא חששות ודאגות מיותרים.

ביטוח מקצועי להנדסאים במיוחד

0 / 5. 0