"הכל אני יכול בחופש הגדול

לטוס לי לחופשה בחופש הגדול" 

כבר החלטתם לאן תטוסו השנה לחופשת הקיץ או לעונת חגי תשרי? האם אתם בענייני בטן גב, שופינג ללא גבולות, או שמא מונומנטים היסטוריים מרשימים, ממצאים ארכיאולוגיים, מוזיאוני אמנות ומסעדות מישלן זה "כוס התה" שלכם ואולי אתם בכלל אנשי שלג, וכבר מתכננים את מדרונות הסקי של אספן או ואל טורנס המושלגות והרומנטיות להפליא. בין אם כך או כך או כך, רצוי שיהיה לכם ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה.

בשל המהפך המטורף החל בשנים האחרונות בתחום התעופה, הכולל שינוי תפיסתי נרחב בנוגע לטיסות לחו"ל, וכמובן העלויות הגבוהות של חופשה בארץ, אנשים טסים יותר מאי פעם, ישנם חודשים בשנה בהם התורים בשדה התעופה משתרכים ונדמה כי כל תושבי המדינה טסים לחו"ל.

התכיפות הזו משמעותה היא שאם בעבר אנשים היו נוסעים לחו"ל פעם בכמה שנים, הרי שהיום טסים לחו"ל לפחות פעם בשנה אם לא יותר (וכנראה שהרבה יותר).

בשל מציאות זו, פוליסת ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה הינו מוצר ביטוחי הכרחי, שכן פעמים רבות הטיסה מוזמנת זמן רב מראש, ואין לדעת מה יוליד יום.

חברות התעופה מקצות כרטיסים זולים במיוחד עבור המתכננים מראש וכך למעשה ביטוח ביטול חופשה מגן עליכם מפני אבדן הכספים במקרה פתאומי בו לא תוכלו לטוס. נוסף על זאת, כיום, נהוג להזמין מראש גם רכיבי חופשה נוספים שכן בדרך כלל ברכישה אינטרנטית מראש, ישנן הנחות משמעותיות, או הטבה שמשמעותה וויתור על הצורך לעמוד בתור, פעולה שלעיתים אורכת שעות רבות במצטבר ובעת חופשה בחו"ל משמעותה בזבוז זמן יקר ערך. וכמובן שבאופן זה תוכלו להבטיח וודאית שכל רכיבי החופשה בהם אתם מעוניינים יישמרו לכם, ולא תגיעו למחוז חפצכם וישיבו פניכם ריקם.

מה מאפשר ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה?

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה, כשמו כן הוא – הוא מאפשר לכם לבטל את הכרטיסים שהוזמנו מראש מכל סיבה שהיא, ללא הוכחת דוקומנטציה מתאימה, ללא אותיות קטנות וללא בירוקרטיה אימתנית. מספיק שיש לכם פרזנטציה בעבודה שצצה במפתיע, או מסיבת הפתעה לחבר הכי טוב, או חלילה כאבי שיניים בלתי צפויים, ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה מקנה לכם את הזכות לקבלת כיסוי ביטוחי כולל של כרטיסי הטיסה שנרכשו מבעוד מועד ובנוסף ביטוח ביטול חופשה מעניק לכם כיסוי על כלל מרכיבי החופשה שהוזמנו מראש, כך שבמקרה בו הזמנתם ושילמתם על בתי מלון במהלך השהות, שכרתם רכב, רכשתם כרטיסי כניסה לאתרים באינטרנט, או כרטיסים להופעות ואירועים מיוחדים, גם אותם יכסה ביטוח ביטול הטיסה מכל סיבה.

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה, מסיר למעשה את החששות וההיסוסים הנלווים לרכישת כרטיסים הכרוכים בחופשתכם זמן רב מראש, ומאפשר לכם להנות מהמחירים הטובים המובטחים למתכננים המקדימים.

הצוותים המנוסים שלנו בסוכנות הביטוח של אמנון גור, יישמחו לסייע לכם בעריכת פוליסת ביטוח ביטול החופשה או החופשות  שלכם. באופן אשר יבטיח עבורכם את הכיסוי הביטוחי המקצועי והמקיך ביותר הקיים היום בשוק.

ביטוח ביטול טיסות מכל הסיבות

0 / 5. 0