ה-ל-ל-ו-י-ה סוף סוף הצלחתם להסכים על היעד הבא (ובינינו, אנחנו יודעים שזה לא עניין של מה בכך), מצאתם מחליף שיכסה על העדרותכם מהעבודה ואפילו השגתם את הכרטיסים להופעה המטורפת שאתם חולמים עליה כבר שנים! המועד הולך ומתקרב ומדד ההתרגשות מטפס בהתאם, מגיע לכם. הרווחתם את זה ביושר והרבה עבודה קשה. דאגתם לכל הפרטים חוץ מלפרט אחד ויש האומרים שהוא הפרט החשוב ביותר, מה יקרה במצב בו באופן פתאומי תאלצו לבטל את הטיסה? החיים, אנחנו כבר יודעים, הם בלתי צפויים ובהחלט ייתכן מקרה בו באופן שאינו צפוי (ואינו רצוי) תאלצו לבטל את תוכניות הטיסה לה ייחלתם כל כך והתכוננתם לקראתה חודשים ארוכים.

לסיטואציה כזו רצוי להגיע מוכנים וערוכים ולהצטייד מראש בביטוח ביטול טיסה. כזה שיעניק לכם כיסוי ביטוחי איכותי בקרות אירוע בלתי צפוי.פוליסת ביטוח ביטול טיסה מיועדת בדיוק עבור מתן כיסוי ביטוחי במקרים של תאונה, מוות, מחלה,פרידה פתאומית או כל שינוי בלתי צפוי המטלטל את עולמכם ותוכניותיכם.

ביטוח ביטול טיסה – באיזה מקרים

מבטח אתכם בסיטואציה של רכישת כרטיסי טיסה וחבילות נופש אשר נרכשו בישראל ומיועדות לחו"ל, במסגרת פוליסת ביטוח ביטול טיסה ניתן לבטח את הכספים הרבים אשר הושקעו בכרטיסי הטיסה ושירותי החופשה הנוספים שהוזמנו וכעת יש לבטלם. החדשות המעולות הן שתוכלו לבטל את הכרטיסים ללא הצורך לנמק, להציג מסמכים מסוג כלשהו או להעמיד כל הסבר בנוגע לסיבת הביטול. כך שאינכם מחוייבים "בדין וחשבון" או בבירוקרטיות נלוות נוספות במקרה של ביטול.

פוליסת ביטוח טיסה ניתנת להרחבה ואינה כוללת רק את כרטיסי הטיסה הוזמנו אלא גם את יתר ההזמנות לנסיעה אשר בוצעו מראש כגון: מלונות, ציוד דיג וספורט ימי או יבשתי, רכבים, העברות ושאר שירותים הנוגעים לטיסה ואותם הזמנתם מראש בעודכם בארץ טרום טיסתכם. פוליסת ביטוח ביטול טיסה ניתנת להזמנה עד שבעה ימים ממועד ההזמנה ולא ייאוחר מארבע עשר ימים טרום מועד הטיסה, ותוקפה מן הרגע בו נרכשה ועד כשתיים עשרה שעות ממועד הטיסה.

פוליסת ביטוח ביטול טיסה אמנם מהווה את הנדבך האחרון בשרשרת הפעולות אותן עליכם לבצע בעת תכנון נסיעתכם, אך בפועל מדובר בפעולה המסכמת והחשובה ביותר, שכן בעת רכישת ביטוח ביטול טיסה אתם למעשה מבטחים את הנסיעה כולה ומגנים על עצמכם במקרה של שינוי פתאומי בתוכניות.

מה עוד חשוב לדעת לגבי הביטוח ?

●        פוליסת ביטוח ביטול טיסה תספק לכם כיסוי ביטול טיסה עד שמונים אחוזים מעלויות ההוצאות ששילמתם או עד עשרים אלף דולר.

●        פוליסת ביטוח ביטול טיסה ניתנת לרכישה והתאמה עבור משפחה, זוג, יחיד, קבוצה, או צוות.

●        ניתן לרכוש ביטוח ביטול טיסה עבור טיסות עסקיות, משפחתיות, אישיות.

●        החזרי שירותים משלימים לטיסה יזכו את מוטבי הפוליסה במידה וביטלו את מקטע הטיסה הראשוני מישראל בלבד. כל קונסטלציה אחרת לא תזכה את המוטבים בפיצוי הביטול.

●        בעת הזמנת פוליסת ביטוח ביטול טיסה שימו לב שאתם כוללים את כלל ההוצאות אותן ביצעתם בהקשר של טיסתכם, ודאגו כי ישנו פירוט על פי סעיפים, כמו כן הציגו את כלל המסמכים והקבלות הכרוכות בכך.

ביטוח ביטול טיסה מאפשר לכם להזמין את טיסתכם ואת שאר שירותי הנסיעה הנוספים הרצויים לכם זמן רב מראש ללא חשש משינויים של הרגע האחרון, שכן די במפח הנפש הכרוך בביטול תוכניות אשר נרקמו במשך זמן רב, אין סיבה שנוסף על כך תאבדו גם את הכסף הרב אותו השקעתם

ביטוח ביטול טיסה

0 / 5. 0