האביב הגיע ועונת החופשות החלה, האם אתם מחובבי חופשות החופים הטרופיים, עמוסי האננסים, כאלה שבתום החופשה בהם אתם שבים לארץ שזופים בטירוף עם חיוך צחור ומשקפי שמש ענקיים? או שתעדיפו חופשה אורבנית עם קצב באחת מערי הבירה האירופאיות? או שאולי אתם חובבי אקסטרים ג'יפים מהירים ובנג'י מדברים אליכם? ובכן, לא משנה מה "אישיות החופשה" שלכם רוצה, העיקר שתדאגו לביטוח ביטול טיסה.

להמנע מסיכונים שיכולים לקרות

אנחנו יודעים, יש בזה משהו מבאס לתכנן את החופשה החלומית שלכם ובאותה נשימה כבר לדאוג גם לביטול שלה, אבל לצערנו, החיים מלמדים אותנו לא לקחת סיכונים מיותרים ושאין לדעת מה באמת העתיד צופן לנו

ביטוח ביטול טיסה מבטיח לנו כי במקרה בו נאלץ לבטל את החופשה האישית, הזוגית או המשפחתית שלנו מכל סיבה שהיא, נוכל לקבל החזר בעבור כל מרכיבי החופשה הכוללים, אותם הזמנו מראש, טרום יציאתנו מהארץ. הכיסוי כולל החזר על כרטיסי טיסה, החזר על תשלום המלון, החזר על תשלום השכרת רכב, החזר על כרטיסים להופעות, החזר על שייט, החזר על פעילויות אקסטרים, טיולים וסיורים, החזר על כרטיסים לאטרקציות שונות שהוזמנו מראש וכל רכיב נוסף בחופשה שהוזמן מראש ונכלל בפוליסת ביטוח ביטול הטיסה. 

ניתן לבטח מרכיב בודד בחופשה כגון כרטיסי הטיסה, או לבטח את כלל הטיול והשירותים המשלימים. ניתן לערוך פוליסת ביטוח ביטול טיסה ליחיד, לזוג, למשפחה ולקבוצה שלמה.

פעמים רבות אנשים מתבלבלים בין ביטוח נסיעות לחו"ל לבין ביטוח ביטול טיסה, על כן חשוב להדגיש את ההבדל העצום בין שני הביטוחים. ביטוח נסיעות לחו"ל, חל על התקופה בה המבוטח נמצא בחו"ל ומספק לו כיסוי ביטוחי במקרה של נזק או פגיעה פיזית, נפשית או פגיעה ברכוש. ביטוח ביטול טיסה מספק כיסוי ביטוחי במקרה בו הזמנתם טיסות ושירותי חופשה נוספים מראש ואז מכל סיבה שהיא, נאלצתם לבטל את טיסתכם.

היתרון העיקרי והעצום בעריכת פוליסת ביטוח ביטול טיסה, הוא העובדה שניתן לממש את הביטוח מכל סיבה שהיא וללא הוכחת מסמכים כלשהי. כלומר בין אם סיבת ביטול הטיסה היא אירוע בריאותי, או עניין מהותי בעבודה שאינו סובל דיחוי, או פשוט החלטה מושכלת לקראת תאריך הטיסה המתקרב שזה לא הזמן הנכון לטוס, תוכלו לבטל את טיסתכם ולהפעיל את הביטוח. 

הביטוח יכסה את כלל הוצאות הטיסה ושירותי החופשה המשלימים שהוזמנו ושולמו מראש לרבות טיסות, מלונות, כרטיסים לאטרקציות והופעות, רכבים וכו'.

יתרונות נוספים של ביטוח ביטול טיסה

מתן פיצוי גבוה בשל ביטול הטיסה – מדובר בפיצוי של עד 80% מהסכום הכולל של  רכיבי החופשה שהוזמנו ושולמו בפועל או עד סכום של כ 20,000$. הודעת ביטול קצרת טווח – תוקפה של פוליסת ביטוח ביטול טיסה הינו מרגע עריכתה ועד לשתיים עשרה שעות ממועד הטיסה

ביטוח ביטול טיסה לחו"ל הינו הכרחי במיוחד במקרים בהם מזמינים את כרטיסי הטיסה ואת שירותי החופשה המשלימים זמן רב מראש, וכמובן במקרים בהם טסים למקום יקר ומוציאים כסף רב על כרטיסי הטיסה ושאר רכיבי החופשה. 

בנוסף רצוי לעשות פוליסת ביטוח ביטול טיסה כאשר החופשה המתוכננת היא משפחתית, שכן ככל שמעורבים יותר אנשים וכמובן גם ילדים, עולה הסיכוי כי עשוי להתרחש אירוע לא צפוי ולא רצוי, אשר יוביל לביטול החופשה.

צוות מומחי הביטוח שלנו בסוכנות הביטוח של אמנון גור, ישמח לספק לכם שירות איכותי, זמינות מידית וייעוץ מקצועי בנוגע לעריכת פוליסת ביטוח ביטול הטיסה המותאם עבור צרכי החופשה שלכם וזאת בהתאם לכלל מרכיבי החופשה. 

ביטוח ביטול טיסה

0 / 5. 0