דינג דונג… הטיסה שלכם קוראת לכם להתייצב בשדה התעופה!  

אתם מתרגשים ? סוף סוף הצלחתם לעשות הכל כמו שצריך ובזמן. הזמנתם טיסות עם קונקשנים מעולים, מלון חלומות עם העברות לשדה התעופה, לקחתם חופש מהעבודה (לא לשכוח כשאתם חוזרים, להביא שוקולדים למשרד), לקחתם מהבית של ההורים בארוחת שישי את המזוודות השוות של אמא, ארגנתם בייביסיטר לילדים (שוב אמא, אין על אמא) ואפילו סגרתם עם השכנה שהיא מסיעה לחוגים. עשיתם הכל יפה יפה ובסדר מופתי. 

אבל רגע… מה יקרה אם מאיזושהי סיבה, תאלצו לבטל את הטיסה?

זה לא מופרך אתם יודעים… הרי ישנם אירועים שלא ניתן לצפות מראש כגון: מחלות, מוות פתאומי של קרוב, חברים שנטשו ברגע האחרון את החופשה והותירו אתכם לבד ועוד סיבות לביטול הטיסה שהם ממש לא צפויות ונופלות עליכם בשנייה אחת..
כל אחד מהמקרים המפורטים לעיל, עלול להשאיר אתכם בסיטואציה בעייתית כאשר אתם חושבים על כל הכסף ששילמתם ועתה הלך לבלי שוב. 

עם ביטוח ביטול טיסה  מכל סיבה אין לכם סיבה לדאוג יותר. הביטוח יכסה לאדם אשר נאלץ לבטל את חופשתו כ-80% ממה ששילם בהזמנה. בדיוק בשביל מקרים כאלה, ישנה פוליסת ביטוח טיסה.
הפוליסה מיועדת, לרוכשי כרטיסי טיסה אשר הזמינו מראש את כרטיס הטיסה, ואת השירותים המשלימים, ובמקרה של ביטול ביוזמתם, חלים עליהם דמי ביטול מלאים או חלקיים, וזאת על פי תנאי הביטול אשר נקבעו על ידי ספק שירותי התיירות בעת הרכישה. 

פוליסה זו מספקת מענה ביטוחי משלים לביטוח נסיעות לחו"ל לכל מקרה בו נרכשים כרטיסי טיסה ו/או חבילות תיירות מישראל לחוץ לארץ.
במסגרת פוליסת ביטוח ביטול הטיסה, הלקוח מבטח למעשה, את הוצאות הטיסה ושירותי התיירות הנוספים, באם הזמין כאלה, ונאלץ לבטלם מכל סיבה שהיא.
פוליסת ביטול טיסה, מאפשרת ללקוח לבטל את טיסתו מכל סיבה, ולא חלה עליו החובה, לנמק את הביטול או להציג מסמכים המונעים את הנסיעה. נוסף על כרטיס הטיסה, במסגרת פוליסת ביטול טיסה, ניתן לבטח את יתר שירותי התיירות, אשר נרכשו בנפרד וכהשלמה לכרטיסי הטיסה. תחת סעיף זה נכללים טיסות המשך, העברות, מלונות, שייט, השכרת רכב, כרטיסים למופעים, הצגות וקונצרטים, שכירת ציוד סקי ולמעשה כל מוצר משלים הקשור לטיסה והוזמן מראש.
את פוליסת ביטוח ביטול הטיסה מכל סיבה, ניתן לרכוש בחברת הביטוח אמנון גור  עד 7 ימים לאחר מועד ההזמנה ולא יאוחר מ-14 ימים לפני הטיסה.

פוליסת ביטוח של ביטוח טיסה של חברת ביטוח אמנון גור תקפה עבור הלקוח מיום רכישתה ועד לשתיים עשרה שעות ממועד הטיסה.
במסגרת הפוליסה, ניתן שיפוי גבוה בגין ביטול חופשה. אדם המבטל את טיסתו יכול לקבל  החזר של עד  כ 80% מכלל הסכומים אותם שילם עבור החופשה, או עד סכום כולל של $20,000.

באופן זה, המבוטח יכול להזמין טיסות, מלונות, קונקשנים, העברות וכו' בראש שקט וללא חשש שבמקרה שיתעורר הצורך, הוא יאבד את כספו. את הפוליסה ניתן לרכוש עבור   יחיד, זוג או עבור כל בני המשפחה. חשוב לזכור כי בעת הזמנת הפוליסה, יש להצהיר על מלוא העלויות של כרטיסי הטיסה ושאר השירותים אשר נרכשו במסגרת הטיסה. שכן על פי עלות הסכומים הכוללת, תקבע פרמיית הפוליסה. נוסף על כך חשוב לזכור כי קבלת הפיצוי בגין ביטול הטיסה, מותנית בהצגת אסמכתאות המעידות על החיוב בדמי הביטול לספק התיירות. 

חשוב לדעת!
במידה ובוטחו במסגרת הפוליסה ביטוח ביטול טיסה, שירותים משלימים, המבוטח יהיה זכאי להחזר דמי הביטול בגינם, אך ורק אם ביטל את מקטע הטיסה הראשון.
במידה והמבוטח ביצע את מקטע הטיסה הראשון המתוכנן מישראל לחו"ל, לא יהיה זכאי לפיצוי עבור דמי ביטול כלשהם, בגין קיצור /שינוי / ביטול טיסה או חבילת תיור ע"י המבוטח.

ביטוח ביטול טיסה

5 / 5. 1