ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה נשמע לכם כמו חלום אוטופי? וודאי תשמחו לדעת כי מדובר בפונקציה שרירה, קיימת ונגישה עבורכם לחלוטין. ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה מהווה עבורכם למעשה תכנית חיסכון של הכספים אותם השקעתם בתכנון חופשתכם, אשר בשל סיבות כאלה ואחרות נאלצתם לבטל.

מה אומר ביטוח ביטול חופשה?

בשנים האחרונות, ישנה תנועה ערה בשוק הטיסות, מדיניות השמיים הפתוחים הובילה לכך שישנה תחרות מחירים מאסיבית בשוק, ובעקבות זאת, צרכנים רבים טסים לחו"ל הרבה יותר מבעבר. טם פעם חופשה הייתה משהו במרחק נסיעה של שעתיים מהבית, כיום חופשה היא הרבה פעמים לחו"ל. פעמים רבות, על מנת להנות ממחירי הטיסות האטרקטיביים של החברות השונות, יש להזמין את כרטיסי הטיסה הרבה זמן מראש. כמובן שאם תרצו מלון איכותי בצנטרום של הפיילה (כזה במחיר שפוי), גם אותו, יהיה עליכם להזמין זמן רב מראש, במידה והנכם חובבי ספורט או מוסיקה ותרצו לשלב אירוע שכזה בחופשתכם, גם אותם תצטרכו להזמין הרבה מראש, הזמנתם? יופי. עד כאן הכל כשורה. אבל… החופשה היא עוד חודשים רבים, מה יהיה אם יקרה איזשהו מאורע בלתי צפוי אשר יימנע מכם לממש את חופשתכם על כל מרכיביה השונים? ביטוח ביטול חופשה הידועה גם ביטוח ביטול טיסה, מאפשר לכם לערוך את הזמנות כל הכרטיסים מראש, ללא חשש במקרה של ביטול, שכן ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה כשמו כן הוא. אין צורך בהצגת מסמכים, או בירוקרטיית ביטול מתישה. מספיק שתגידו שאתם מעוניינים לבטל את חופשתכם וראו את העניין כסגור.

עד כמה מכסה ביטוח ביטול חופשה?

מספיק שמזג האוויר במדינת היעד לא לטעמכם, לילד יש צננת, החברים הכי טובים שלכם מתחתנים או יש אירוע בעבודה שהנכם מחוייבים לקחת בו חלק, ביטוח ביטול טיסה, מאפשר לכם לבטח את כלל רכיבי החופשה המוזמנים ומשולמים מראש.

הזמנות רכבים ותשלום פקדון, כרטיסים לאירועים, הצגות, הופעות, מוזיאונים, סיורים ואתרים, מקומות בבתי מלון, טיסות ולמעשה כל סכום כסף שתוציאו על אחד ממרכיבי החופשה שלכם – לא יילך לאיבוד.פוליסת ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה שהיא, תאפשר לכם קבלת פיצוי שווה ערך לעלות כרטיסי הטיסה ששולמו בגין כל המבוטחים הנקובים בפוליסה.

קבוצת הביטוח גור, תספק לכם ייעוץ מקצועי בנוגע לעריכת פוליסת ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה, באופן המדוייק והנכון ביותר עבורכם. כך שלא משנה מה יקרה בעתיד, לא תפסידו את כספי החופשה אותם השקעתם, ולעיתים, כידוע מדובר בשווי כספי גבוה מאוד.

עם ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה של קבוצת הביטוח גור, תוכלו לשוטט כאוות נפשכם, בין חברות התעופה השונות והאתרים המציעים דילים אטרקטיביים ליעדי חופשה קסומים, ולהזמין כאוות נפשכם וללא חשש כי הכסף שהשקעתם בחופשת החלומות שלכם יירד לטימיון.

מדובר בדור החדש של הזמנת החופשות – ללא חשש וללא היסוס. התקשרו עוד היום וקחו חלק במהפכת החופשה ללא חשש!

ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה שלכם

0 / 5. 0