תחום הרפואה, מהווה את אחד התחומים המקצועיים הרגישים ביותר הקיימים בשוק התעסוקה. ביטוח אחריות מקצועית רפואית, זו הדרך הטובה ביותר על מנת להבטיח לכם, אנשי המקצוע בסקטור הרפואי, את השקט הנפשי אשר מהותי כל כך על מנת לעסוק ברפואה. ביטוח עסק המוצע בשוק, אינו מותאם עבור הצרכים היחודיים שלכם ואף ביטוח אחריות סטנדרטי לא יכסה את כלל הסעיפים הנדרשים. על כן וודאו כי ברשותכם ביטוח אחריות מקצועית רפואית איכותי ומקיף, אשר בעת אירוע ביטוחי יספק עבורכם את מלוא ההגנה הנדרשת עבורכם.

בין אם אתם – רופאי משפחה, רופאי עור, רופאי עיניים, רופאי אף אוזן גרון, מיילדים, מנתחים, קרדיולוגים, מנהלי מחלקה, מנהלי צוותים רפואיים, חובשים, פארמדיקים, אחיות, עוסקים ברפואה משלימה, או אנשי צוותים רפואיים מכל סוג שהוא – הקפידו על המצאותה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית טובה, אשר תגן עליכם בשעת אירוע.

העוסקים בתחום הרפואה, מנהלים חיים מקצועיים דינאמיים ביותר פעמים רבות הם נדרשים בביצוע החלטות בתנאי שטח ובזמן של כאן ועכשיו, בתנאים שכאלו גם איש המקצוע המנוסה והוותיק ביותר, עשוי לשגות ולבצע טעות דרסטית. שכן, טעות של איש מקצוע רפואי, עשוייה לגבות את המחיר היקר והנורא מכל – הלא הוא חיי אדם. נזק בעקבות החלטה רפואית שגוייה של איש מקצוע רפואי עשוי להוביל לנזק של פציעה, נכות או מוות במקרים קיצוניים. ביטוח אחריות מקצועית רפואית, יעניק לכם העוסקים בתחום הרפואה את מיטב ההגנה הביטוחית הקיימת הנדרשת לכם.

ביטוח אחריות מקצועית רפואית – מונע הסחות דעת

בימינו העוסקים בתחום הרפואה מוצאים עצמם לא אחת בסיטואציות בהן הם נדרשים לעבוד שעות ארוכות, לטפל במספר עצון של חולים ולספק מענה מיידי למקרי חירום רפואיים. העומס המטורף, שעות העבודה האינסופיות וריבוי החולים, כולם גורמים המגדילים פי כמה את האפשרות לבצע בשוגג טעות מקצועית, בשטף ההחלטות המקצועיות הרבות אזר להם נדרש איש המקצוע הרפואי מתוקף תפקידו.

ביטוח אחריות מקצועית רפואית, יעניק לכם, את מטריית ההגנה הביטוחית, המלאה לה אתם נזקקים על מנת לעבוד בראש שקט ונטול דאגות. הביטוח מכסה תביעות משפטיות מצד לקוחות, או גורמי צד שלישי מטעמם, אשר הגישו תביעה משפטית בגין גרימת נזק, ועשוי לכלול את הסעיפים הבאים – כיסוי הוצאות הגנה משפטית, כיסוי עדי תביעה מומחים, כיסוי הוצאות מוניטין ושיקומו, כיסוי בגין פיצויים אשר ייפסקו מטעם בית המשפט, אובדן ימי עבודה, ועוד שלל הוצאות העשויות לצוץ בעת התנהלות משפטית ארוכת טווח.

שכן תביעות שכאלה מטבען להפרש על פני חודשים רבים או אף שנים ארוכות. לצורך עריכת פוליסת אחריות מקצועית רפואית איכותית, אנו בקבוצת הביטוח גור, נדאג להעמיד לרשותכם את הצוות המיומן והמנוסה שלנו, אשר טיפל במאות לקוחות בתחום הרפואי ויידע להעניק לכם את מיטב הייעוץ והליווי בעת הרכבת הפוליסה הייעודית הנדרשת עבורכם.

ביטוח אחריות מקצועית רפואית מיוחד

0 / 5. 0