אדריכלים? האם וידאתם כי יש בידיכם ביטוח מקצועי לאדריכלים המותאם באופן מלא לצרכיכם היומיומיים? האם אתם עובדים בראש שקט ונקי מדאגות? האם לא מטרידה אתכם המחשבה כי ישנה אפשרות כי במהלך עבודתכם השוטפת תקחו החלטה פזיזה או על בסיס מידע מוקדם שגוי (גם אם לא אתם אחראים בפועל לשגיאה), אך עדיין ההחלטה הסופית הייתה שלכם?

עולם האדריכלות הינו עולם מרתק, בריאת חללים עיצוביים פרטיים או מסחריים, בניית חזון, והקמתו לחיים כעבור זמן מה, בריאה של יש מאין. ללא ספק מדובר בתחום עיסוק מהמעניינים ביותר שיש. אך לצד העניין הרב, ישנה גם מידת אחריות שאינה מבוטלת. מבנים כידוע, מיועדים לאכלס בני אדם. מבנים גדולים, מיועדים לאכלס כמויות רבות של בני אדם, כך שפוטנציאל הסכנה גדל פי עשרות מונים.

לצערנו לא חסרים מקרים בהם התמוטטו מבנים, גשרים, חניונים ועוד, ופעמים רבות המחיר שנגבה היה חיי אדם ואיכות חיי אדם במקרים של פציעה מאסיבית המובילה לנכות פיזית או נפשית לכל החיים.

אין צורך לציין כי תביעות משפטיות על רקע של אחריות מקצועית לאדריכלים שהובילה לפציעה או נזק שכזה עשויה לחסל את עסקיו של איש המקצוע, את המוניטין המקצועי שלו וכמובן גם לרושש אותו באופן מוחלט מנכסיו. על כן חשוב לאין ערוך לוודא המצאותה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מקיפה וראוייה אשר נערכה על ידי אנשי מקצוע בעלי רקע וידע בתחום.

בעת הליך טרום בנייה או שיפוץ, או בעת הליכי בנייה ושיפוץ שבהם מעורב אדריכל, נדרש הוא לבצע עשרות החלטות הנוגעות לחומרי הבנייה ואופן יישומם השונה במבנה ובחלל, מספיקה שבריר שנייה של החלטה מוטעית וזו עשוייה להיות ההחלטה שבעקבותיה המבנה יקרוס. אבוי לו לאדריכל אשר יזלזל בהתכנותו של אירוע כזה, שכן אין אנו בני האדם חפים מטעויות, גם אם מדובר בבעל מקצוע מהשורה הראשונה.

פוליסת ביטוח מקצועי לאדריכלים מורכבת מגורמים שונים וביניהם היקף עבודתו של האדריכל, סוגי המבנים (פרטיים, עסקיים, מוסדיים, חיצוניים, פנימיים), אופי עבודתו של האדריכל, החומרים המעורבים בהליכים השונים, החרגות לפרויקטים מיוחדים, תוספות ייעודיות שאינן רלוונטיות ליום יום אלה לביצוע פרויקט ייחודי ועוד גורמים רבים אשר תכלולם יסייע בעריכת הפוליסה האיכותית ביותר.

המטרה היא לספק כיסוי ביטוח מקצועי לאדריכלים מלא הן בדמות כיסוי משפטי, עורכי דין, עדים מומחים, הוצאות בית משפט, הוצאות פסיקת בית משפט, הוצאות תקשורתיות, ייעוץ משפטי/מקצועי נלווה באם ישנו צורך וכו'.

בחברת אמנון גור מחלקה מיוחדת לניתוח סיכונים בסקטורים שונים במשק, ביניהם עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים, רופאים ומגוון מקצועות חופשיים. בכל אחד מהסקטורים הללו קיימים סיכונים שמייחדים את התחום, ורק היכרות מעמיקה עם הענף, דרישותיו והסיכונים שבו יכולה לבנות עבור איש מקצוע מתחום זה או אחר את הפוליסה המדוייקת עבורו. שאל אותנו על ביטוח סיכונים מיוחדים לאדריכלים ואנשי מקצוע.

ביטוח מקצועי לאדריכלים שמכסה כל תרחיש אפשרי

ביטוח מקצועי לאדריכלים ולעוסקים במקצועות חופשיים שונה מביטוח עסק של מסעדן, קמעונאי או בעל מפעל. יחד עם זאת, העסק שלך עדיין זקוק לכיסוי ביטוחי ומקצועי ככל שניתן, ובעיקר כזה שמכסה כל תרחיש שלא יהיה. כיסוי נכון ומדוייק יעניק לך שקט נפשי לעסוק במלאכת פרנסתך ולהיות יצירתי מבלי לחשוש. בדוק בהקדם כיצד תוכל לשדרג את הביטוח שלך, כדי שתהיה בטוח שכיסית הכל.

סוכנות הביטוח של אמנון גור, המקצועית והמובילה בתחום האחריות המקצועית לאדריכלים, מעמידה לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום, אשר להם רקע, ידע וניסיון בתחום תכנון הבנייה, ועל כן יידעו כיצד להרכיב עבורכם, את הפוליסה הייעודית המותאמת לכם באופן מיטבי. כך שגם בעת אירוע ביטוח מקצועי לאדריכלים חלילה וחס, עדיין תהיו בטוחים ומוגנים.

ביטוח מקצועי לאדריכלים - הגנה כלכלית
Caucasian House Construction Worker in Hard Hat Going with Spirit Level To Check Necessary House Levels.

0 / 5. 0