עיצוב פנים, הינו תחום עיסוק צבעוני, שמח, יצירתי ומלא תשוקה לעשייה, העוסקים בו הם אנשים קריאיטיביים ובעלי נפש המחוברת מאוד לאספקט הארטיסטי, לחשיבה מופשטת ולחזון של אימג'ים. לצד כל זאת, קיימת כמובן אחריות רבה, שכן החזון הארטיסטי שהגיתם בדמיונכם, יישמש נאמנה שנים רבות את דיירי הבית או המש רד העסקי אותו עצבתם, וחשוב כמובן שהמימוש של חזון זה יהיה בטיחותי. ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים מספק זאת עבורכם באופן יסודי, שכן בניגוד לביטוח אחריות מקצועית, ביטוח משרד או ביטוח דירקטורים ונושאי משרה, מדובר בביטוח פרטני אשר לוקח בחשבון את הפרמטרים היחודיים שלכם כבעלי מקצוע בתחום עיצוב הפנים ופורט אותם בפוליסה ייעודית ובהתאמה.

ביטוח אחריות מקצועית – הגנה מכל גרימת נזק פיזי

ביטוח אחריות מקצועית מעניק לכם, מעצבי הפנים, את השקט הנפשי הנדרש לכם על מנת לספק ללקוחותיכם את השירות המקצועי על הצד הטוב ביותר, ללא פחדים או חששות מיותרים ומהעתיד לבוא. ביטוח אחריות מקצועית יעניק לכם מטריית הגנה מלאה בקרות אירוע ביטוחי, הקשור באופן כלשהו להחלטה מקצועית אותה קיבלתם במסגרת תפקידכם ופעילותכם היומיומית כמעצבי פנים. ביטוח האחריות המקצועית למעצבי פנים ייתן דגש על שימוש בחומרים, טקסטורות והחלטות עיצוביות אשר תלוונה אתכם בשעת העבודה על פרויקט עיצובי כזה או אחר. ישנה אפשרות להתאמת הפוליסה פר פרויקט או פוליסה מתמשכת הכוללת מספר פרוייקטים, על פי מאפייניהם היחודיים.

נכון, קיימים בשוק סוגים שונים, רבים ומגוונים של ביטוחי אחריות לבעלי מקצוע, אך מדובר לרוב במוצרי מדף, והסעיפים בהם רחבים מאוד ואינם נותנים מענה נקודתי עבור מעצבי פנים והצרכים היחודיים שלהם בעת עריכת פוליסת ביטוח. חשוב להקפיד לתת את הדעת בנוגע לסעיפים ותתי סעיפים מפורטים, המחוברים למציאות היומיומית המשתנה של פעילותכם המקצועית ומעניקים מענה מעוגן מציאות עבור שלל תרחישים הרלוונטיים עבורכם. כאשר המטרה הסופית היא לבטח ולהגן עליכם כאנשי מקצוע, באופן הרמטי ושאינו ניתן לערעור בקרות אירוע ביטוחי חלילה.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית – מעטפת ביטחון עבור מקצוענים

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים יעניק לכם כיסוי עבור הוצאות משפטיות, שכר טרחת עורכי דין, עדים מומחים מטעם ההגנה (סעיף מורכב ויקר לכשלעצמו), אובדן ימי עבודה, פסיקת הוצאות של בית הדין וכמובן פיצויים אותם תדרשו לשלם במידה והוכחה מעורבותכם בגרימת נזק. ביטוח האחריות המקצועית ייכסה עבורכם נזקי גוף, נזקי נפש וגם נזקי רכוש, אשר נגרמו הן באופן ישיר והן באופן עקיף בעקבות פרויקט עיצובי אותו ביצעתם.

קבוצת גור ביטוח, המובילה בשוק הביטוחים, תשמח להעמיד לרשותכם את מיטב המומחים בתחום ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים. פנו אלינו עוד היום ונדאג לספק לכם ליווי וייעוץ מקצועיים ומהימנים, באופן אשר יבטיח עבורכם, המשכיות עסקית רציפה ותקינה. ללא חשש וללא פגיעה כספית נקודתית או מתמשכת בעתידכם המקצועי והפיננסי לאורך שנים רבות ובתקווה כמובן שגם שקטות.

ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים במיוחד

0 / 5. 0