מדריכי שחייה מקצועיים, אחראיים בכל רגע ורגע נתון בשעת האימון על חיי אדם. מים זה לא צחוק. בין אם מדובר באימון בים או בבריכה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחיה הינו מוצר ביטוחי הכרחי. אלפית שנייה של אי שימת לב עשויה להיות ההבדל בין חיים למוות. כן, גם אם הנכם מאמנים שנים רבות, בעלי וותק וניסיון משמעותיים, עדיין תאונות מצערות עשויות להתרחש. ולכן ביטוח אחריות מקצועית, הינו חשוב כל כך עבור העוסקים בתחום.

איתני הטבע, אינם צפויים, ובמאבק קיומי של המים אל מול כח וסבילות גוף האדם, קיים סיכוי רב שהגלים יינצחו. מדריך שחייה מקצועי, הינו מהיר, חד ומולטיטאסקינג ככל שיהיה עשוי לפספס בשברירי שנייה התרחשותו של אירוע שכזה לכן ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה נותן מענה בדיוק עבור מקרים שכאלו.

ביטוח אחריות מקצועית איכותי יכיל את כלל הסעיפים הנחוצים עבור מדריך כושר מקצועי, וייכסה את כלל פוטנציאל הסכנה הנשקף לשוחים המתאמנים תחת שרביטו של המדריך. אך לא מדובר בכיסוי כנגד מקרים של טביעות בלבד אלא כיסוי עבור כל אירוע נזקי העשוי להתרחש במהלך הפעילות המועברת במסגרת האימון. יש להדגיש כי ביטוח לעסקים מן המניין בשום פנים ואופן אינו ממצה ואינו מכיל את הסעיפים הספציפיים הנדרשים על מנת להבטיח כיסוי מלא מפני אירועים ביטוחיים העלולים להתרחש במסגרת אימון שחייה.

ביטוח אחריות מקצועות למאמני שחייה, הינו ביטוח ייחודי הנתפר באופן מדויק עבור בעל המקצוע. קבוצת הביטוח של אמנון גור, תספק לכם את מיטב המומחים בתחום ביטוחי אחריות מקצועית, אשר יידעו לכוון אתכם באופן מיטבי, לגבי הסעיפים הנדרשים בפוליסה מעין זו. הפוליסה יכולה להיות הרחבה של סעיפי פוליסת ביטוח עסק קטן סטנדרטית כמובן.

הגנה לטווח ארוך – ביטוח אחריות מקצועית

תפקידה של הפוליסה היא בראש ובראשונה להעניק לכם מדריכי השחייה את השקט הנפשי הנדרש לכם בעת ביצוע תפקידכם היומיומי השוטף. הפוליסה מבטחת באופן מלא נזקים על רקע פיזי, נפשי או רכושי, כאשר נלקחות בחשבון שלל הנסיבות העשויות להביא לכדי פגיעה. תביעה משפטית שכזו די בה על מנת לשתק לחלוטין את המשכיותו והמשך קיומו של כל בית עסק – קטן כגדול.

להלן אופציות אפשריות לסעיפי כיסוי בפוליסת אחריות מקצועית למאמני שחייה –

  • כיסוי בגין תביעות משפטיות בגין פגיעות פיזיות, נפשיות ורכושיות למתאמנים, בעקבות החלטה/הוראה של מאמן השחייה או בגבולות השיעור או לאחריו במידה וישנו קשר ישיר לאימון השחייה.
  • כיסוי ההוצאות המשפטיות ובכללן – שכר טרחת עורכי דין, אנשי מקצוע מטעם ההגנה, אובדן ימי עבודה.
  • הוצאות תקשורתיות הנוגעות למוניטין בית העסק ואיש המקצוע.
  • כיסוי עבור צד ג' בגין כל פגיעה הנוגעת למאמן.

בעת עריכת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר, יש לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים, כגון: גודל העסק, מספר המתאמנים, מיקום האימון, כלל הסכנות הפוטנציאליות הנשקפות ולבצע הערכה יסודית של ניהול סיכונים מטרים. למען הבטחת כיסוי ביטוחי מדויק.

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה יחודי

0 / 5. 0