אם אתם מאמני ספורט ואין לכם עדיין ביטוח אחריות מקצועית המאמר הבא מיועד בדיוק עבורכם. כמדריכי ספורט אתם וודאי מודעים לעובדה כי מוטלת על כתפיכם אחריות רבה, הנוגעת לשלומם הפיזי והנפשי של המתאמנים הפועלים תחתיכם, לכן בדיוק נחוץ ביטוח אחריות מקצועית.

האחריות של מאמני ספורט כוללת את זמני האימונים בפועל וגם את הזמן אחרי האימון שגם שם משהו עשוי להשתבש בעקבות פעולה שהמתאמן ביצע בשעת אימון עצמי.

באלו מקרים פוליסת אחריות מקצועית יכולה לסייע למאמני ספורט?

לעיתים גם פעולה שגרתית כביכול עשויה להוביל לגרימת נזק קל או קשה. בשעת אימון, בין אם הוא אינטנסיבי, או קליל, מספיקה תזוזה קטנה או תנועה פזיזה ללא מחשבת תחילה, על מנת להפצע, ומשמעותה המשפטית של פציעה בעקבות אימון היא באחריותו של המאמן. ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר מבטיח לכם את השקט הנפשי הנדרש בעבורכם בעת התרחשות אירוע ביטוחי שמשמעותו תביעה משפטית בעקבות פציעה שכזו.

בין אם מדובר בנזק פיזי, נזק רגשי או נזק רכושי, תביעות משפטיות על רקע זה הן תביעות ענק, אשר מערבות סכומים גדולים ונידונות לאורך זמן ממושך, דבר העשוי למוטט כליל עסק ללא אורך נשימה כלכלי לאורך זמן. ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ספורט יבטיח לכם כמאמנים פעילים, רציפות עבודה תקינה והמשכיות בריאה של העסק שלכם.

ממה מורכבת פוליסה עבור מאמני ספורט?

חשוב להדגיש כי פוליסת ביטוח עסק סטנדרטית אינה מכילה את כלל הסעיפים הנדרשים עבור פוליסת אחריות מקצועית איכותית המותאמת למאמני כושר. פעמים רבות, אנו עדים למקרים בהם אמנם קיימת פוליסה, אך היא מותאמת לביטוח עסק קטן בלבד ואינה עונה על הצורך העולה בפועל מתחום העיסוק.

בעת עריכת פוליסה שכזו, יש לתת את הדעת על מגוון אופציות פוטנציאליות העלולות להתרחש בזמן אמת או לאחריו ולנסח סעיפים קונקרטיים אשר נועדו להבטיח את תוקפה ואיכותה של הפוליסה.

ביטוח אחריות מקצועית למען השקט הנפשי

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר מותאם עבור כל סוגי המאמנים, בין אם אתם עצמאיים או בעלי סטודיו גדול, בין אם אתם מאמני שחייה, מאמני ריצה, מאמני תנועה, מאמני זומבה, מאמני קרוספיט, מאמני פילאטיס, מאמני משקולות, מאמני טבטה או כל סוג אימון כושר אחר, ביטוח אחריות מקצועית זה יבטיח עבורכם הגנה מלאה בהתאם לסוג הפעילות.

המומחים שלנו בגור קבוצת ביטוח, יישמחו לעמוד לרשותכם, לכל אורך הליך הרכבת פוליסת ביטוח האחריות המקצועית המותאם באופן מדויק עבור סוג האימון ואופי הפעילות הפיזית של המתאמנים שלכם.

כל זאת במטרה להבטיח לכם כמאמנים מקצועיים שכבת הגנה ביטוחית ומשפטית מלאה, שקט נפשי נטול דאגות והמשך פעילות עסקית פוריה ורווחית, לאורך שנים רבות.

לקבלת מידע נוסף על הפוליסה, צרו איתנו קשר ותענו בהקדם!

0 / 5. 0