סיימתם קורס מדריכי טיולים? מזל טוב!!!

יש להניח שמדובר בחלום של שנים רבות, כי העוסקים במלאכה הם אנשים שהגאוגרפיה היא בדמם ובליבם.

מדובר במקצוע סופר מבוקש ואנשים רבים היו מעוניינים לעסוק בו לפרנסתם. זאת מכיוון שמדובר בעבודה, שחלק ניכר ממנה הוא פשוט כיף טהור. מדריך הטיולים זוכה במסגרת עבודתו להנגיש מקומות וסיפורים מקומיים עסיסיים לקבוצת המטיילים שעמו, ומדובר בעבודה מרגשת ודינאמית. אך חשוב לזכור כי לצד הכיף, מדובר בעבודה שיש בה אלמנט עצום של אחריות. כל מדריך טיולים מקצועי מבין את החשיבות שיש לו בעת שהוא מוביל קבוצה, הצורך להשגיח על כמויות משתנות של אנשים, בגילאים שונים, זקנים, מבוגרים, צעירים, תינוקות, משפחות, אנשים בעלי צרכים שונים ומגוונים, ובעלי רקעים רפואיים שונים, העשויים לפתח תסמינים לאורך הדרך. על כן ביטוח אחריות מקצועית למדריכי טיולים הינו ביטוח קריטי עבורכם.

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי טיולים והסיכונים שבתחום

בכל יציאה מהשגרה היומיומית, בין אם לחיק הטבע לטיול הררי או מדברי, או טיול אורבני ליעד אירופאי קסום וקריר, ישנם סיכונים, אזר חשוב לקחת אותם בחשבון ולהיות ערים ומודעים לאפשרות שיתקיימו. על מדריך הטיולים להיות עירני במיוחד ולהשגיח על חברי הקבוצה בהנהגתו, בהקפדה יתרה לכל אורך הדרך, עד שובם בבטחה מן הטיול.

בניגוד לביטוח עסק סטנדרטי או לביטוח סיכונים מיוחדים, מדובר בביטוח אחריות מקצועית ייעודי, הלוקח בחשבון שלל תרחישי סיכונים אפשריים בעת הדרכה של מטיילים. בין אם מדובר בהדרכת קבוצה גדולה או קטנה, הדרכת זוגות או  הדרכת יחידים, בין אם מדובר בהדרכת טיול מחות לגבולות הארץ או בהדרכת טיול מקומי, בין אם מדובר בהדרכת טיול חד יומי או בהדרכת טיול של מספר ימים או שבועות, ביטוח אחריות מקצועית למדריכי טיולים, יעניק לכם הגנה מקיפה ואיכותית, שתהווה עבורכם מקדם בטחון כנגד כל תרחיש סיכון אפשרי.

כמות התרחישים העשויים לקרות היא רבה, החל מפציעה, חתך, נפילה, תאונה, החרפה של מצב רפואי קודם, אט חלילה פגיעות חמורות יותר.

הדרכת טיולים היא עבודה דינאמית, ישנם פרמטרים של מזג אוויר, תוואי שטח, מצב רפואי קודם של חברי הקבוצה ועוד. כל אלו כפופים להדרכתו והוראותיו של מדריך הקבוצה. גם מדריך הטיולים המנוסה והזהיר ביותר, עשוי להיתקל בסיטואציה בה מי מחברי הקבוצה ניזוק באופן פיזי, נפשי או רכושי בשל הנחייה שלו ולעמוד בפני תביעה משפטית בגין גרימת נזק ברשלנות.

ביטוח עושים רק עם קבוצת הביטוח גור

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למדריכי טיולים תעניק לכם הגנה מלאה, איכותית ומקיפה, אשר תאפשר לכם במסגרת עבודתכם השוטפת, להדריך טיולים ללא חשש ולהוביל קבוצות מטיילים רבות, אל כל היעדים אליהם הוסמכתם לעשות זאת. הצוות המקצועי של קבוצת הביטוח גור, יעניק לכם ליווי צמוד בבניית פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, המתאימה ככפפה ליד עבור הצרכים המקצועיים שלכם. כך תוכלו להמשיך ולעסוק במה שאתם באמת אוהבים ללא חששות ודאגות מיותרים.

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי טיולים

0 / 5. 0