כולם סביבכם מדברים על זה אבל אינכם בטוחים מה זה אומר? המאמר שלפניכם מסביר מה זה בדיקת תיק ביטוח ומה כדאי עבורכם אנחנו יודעים שאתם אחראיים ושיש לכם ביטוחים, הן לכם והן לכל בני המשפחה, אבל.. מתי בפעם האחרונה ערכתם בדיקת תיק ביטוחי? בדקתם מה בדיוק מכיל התיק הביטוחי שלכם? על מה אתם משלמים וכמה? מה מכילות הפוליסות? ועד כמה הן נותנות מענה הולם לסיטואציית החיים הנוכחית שלכם?

המציאות בימינו מחייבת לבטח את עצמנו ואת אהובינו במספר ביטוחים הכרחיים, על מנת להבטיח רצף התנהלות כלכלי תקין במקרה של אירוע כלשהו. תיק הביטוח שלנו מכיל את כלל הביטוחים וההפרשות אותן ביצענו במהלך השנים, בין אם מדובר בהפרשות שונות לקרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קרן השתלמות, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח מחלות מסוכנות, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, כיסוי ביטוח נושאי משרה, פוליסת חיסכון מיוחד ועוד. פעמים רבות, התיק הביטוחי שלנו מכיל פוליסות אשר מבחינת תכולתן מכילות סעיפים חופפים לביטוח שכבר יש באמתחתנו, וכך, באופן בלתי מודע נוצר מצב אבסורד בו אנו משלמים פעמיים על אותו הכיסוי. בדיוק לשם כך בדיקת תיק ביטוח הינה הכרחית אחת לכמה שנים.

בנוסף, במרוצת השנים, חלים שינויים רבים נוספים בסטטוס המשפחתי שלנו, אנו מתחתנים, נולדים ילדים והמשפחה מתרחבת, חשוב לוודא כי יש לכך ביטוי ומענה הולם מבחינת התיק הביטוחי שלנו, כך שבשעת צורך הקרובים לנו יהיו מוגנים ויוכלו לממש את זכויותיהם הביטוחיות על פי חוק. בנוסף, עם השנים מטבע הדברים, חלים שינויים במצב התעסוקתי שלנו, אנשים רבים הופכים משכירים לעצמאיים ולהיפך, חשוב לוודא כי התיק הביטוחי משקף אף שינויים שכאלה. בדיקת תיק ביטוחי איכותית תעניק מענה גם עבור אלו מאיתנו שיש להם שינויים מבחינת רמת ההכנסה וכמובן שינויים הנוגעים לרכוש, נכסים הדורשים ביטוחים ותכולה הדורשת ביטוחי תכולה. עולם הביטוח הינו דינמי וישנן התפתחויות ושינויים, הן מבחינת הפוליסות המוצעות והן מבחינת הכיסויים והעלויות. המציאות הרווחת היא שרוב האנשים כלל אינם מודעים לאילו סוגי ביטוחים יש בבעלותם ומהם הכיסויים  הניתנים להם ובאיזו עלות. בדיקת תיק ביטוח אחת למספר שנים, עשויה להוות חסכון עצום בתשלום הקבוע לחברות הביטוח.

על מנת לערוך בדיקת תיק ביטוח מלאה, חשוב להוועץ במומחים בתחום, שכן לא מספיק לבדוק את שמות הביטוחים, אלא להבין בדיוק מה מקבלים תחת הסעיפים של כל פוליסה, מהן "האותיות הקטנות", ממה חשוב להזהר, וכמובן לוודא שהפוליסות המרכיבות את התיק הביטוחי מספקות מענה כולל למגוון הצרכים שלנו ושל אהובינו, "על כל צרה שלא תבוא".

אנו בקבוצת הביטוח גור נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי והמיומן שלנו, אשר יסייע לכם בבדיקת התיק הביטוחי שלכם באופן איכותי ומקיף, על מנת לוודא מעבר לכל ספק שאתם מקבלים את תיק הביטוח המדוייק ביותר עבור הצרכים שלכם, בעלות האטרקטיבית ביותר.

תכנון נכון לבדיקת תיק ביטוחי

2.5 / 5. 2