העברת כספים מפיקדונות בנקאיים אל תוכניות חיסכון של חברות ביטוח היא אחת המגמות הנצפות כיום בשוק ההון. למרות שהאלטרנטיבה הזו קיימת כבר תקופה ארוכה, רק בשנים האחרונות העברות הכספים החלה לתפוס תאוצה בקרב הציבור הרחב, שנחשף למגוון היתרונות שבניהול כספים בחברות הביטוח ובוחר לנהל השקעות מניבות עם התקציב שברשותו.

איפה כדאי להשקיע כסף

להתחיל להשקיע בעתיד המשפחה עם תוכנית חיסכון

כדי להכין את עצמנו בצורה היעילה ביותר לקראת הוצאות גבוהות שצפויות לנו בעתיד, תוכנית חיסכון זו הדרך הטובה להבטיח סכום כסף גדול בעתיד. באמצעות תוכנית חיסכון לטווח קצר או בינוני, ניתן להבטיח סכומים גבוהים שיכולו לתת מענה בתום תקופה מסוימת (לרוב בתוך מספר שנים בודדות) לכיסוי הוצאות כמו: בר מצווה, חתונה, רכישת רכב חדש ועוד

מדוע כדאי לפתוח תוכנית חיסכון?

ישנן סיבות רבות ומגוונות לפתוח פוליסות חיסכון, בהתאם לשיקולים והצורך האישי של כל אחד:

תשואה – אחת הסיבות השכיחות ביותר היא התשואה שמתקבלת בפוליסות חיסכון בחברות הביטוח.

נזילות – ניתן למשוך את הכספים בכל עת בשונה מנקודות היציאה הקבועות הקיימות בתוכניות החסכון של הבנקים

גמישות – יתרון נוסף הוא היכולת לעבור בין המסלולים השונים, לבצע שינויים בהפקדות או להפקיד סכום חד פעמי בנוסף להפקדות חודשיות. כמו כן ניתן לבצע השוואת פוליסת חיסכון ובדיקתה בכל עת.

מהם היתרונות בפתיחת פוליסת חיסון בחברות הביטוח?

בכל חברת ביטוח המתמחה בנושא פוליסות חיסכון, ישנו צוות מומחים המטפל בכל ענייני הכספים של החברה. כיוון שהשקעות הכספים נעשות עבור כל החברה כולה, האינטרסים שלהם יהיו זהים לאינטרסים של לקוחות הקצה – המשקיעים. לכן, טיפול על־ידי אנשי המקצוע של חברות הביטוח ישיג לכם את התשואות הטובות ביותר.

יתרון נוסף בהשקעת כספים בפוליסת חיסכון, היא דחיית תשלום המס שאותו ידרש לשלם רק בתום התקופה, כאשר מתבצעת משיכה כוללת של כל הכספים. בזמן זה תשלמו אך ורק מס רווחי הון בגובה 25% מהרווחים בלבד ולא מסכומי ההפקדות שלכם.

היתרון ביחס לתוכנית חיסכון בבנק

בשונה מהבנקים, חברות הביטוח יכולות להשקיע את הכספים במגוון אפיקים כמו נדל"ן או תשתיות, ולכן יכולות להשיג תשואות גבוהות יותר. אחד היתרונות הגדולים של פתיחת תוכנית חיסכון בחברת ביטוח הוא, היכולת לבצע השוואה ובדיקה של התשואות ושינוי המסלולים. פוליסת חיסכון השוואה היא הדרך שלכם להיות בשליטה, לבדוק את הרווחים, לוודא כי אתם מקבלים את התשואה המקסימלית עבור הכסף שלכם וגם לקבל את ההזדמנות לשנות ולהעביר את הכסף למסלולים טובים יותר במידת הצורך.

סיכום והצטרפות לקבוצת גור – חיסכון גמיש בדרך שלך

איפה כדאי להשקיע את הכסף זו שאלה חשובה שאתם בוודאי שואלים את עצמכם בבואכם לפתוח תוכנית חיסכון. אין זה עניין פשוט כלל וכלל להחליט איפה להשקיע כסף, ולרוב ישנו צורך בייעוץ מקצועי ואמין לפני שמבצעים החלטה מודעת ובוחרים בחברת ביטוח זו או אחרת על פני הבנק.

אין זה משנה אם אתם מעוניינים להפקיד סכום חודשי או סכום חד פעמי, אם אתם מעוניינים בהפקדה נמוכה או גבוהה, אם אתם מתכננים חיסכון לצורך נסיעה לחו"ל או למטרה לא ידועה, המומחים של קבוצת גור ידעו לייעץ, לכוון ולהציע לכם את התוכנית המיטבית עבורכם ועבור משפחתכם. לקבלת מידע נוסף, צרו איתנו קשר ותענו בהקדם!

0 / 5. 0